آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای

سلام بدین وسیله به استحضار می رساند ، در برخی از بخشهای سایت تغییراتی اعمال شده است که به شرح ذیل می باشد :

1- انقضاء کلیه آگهی ها بجز دسته استخدام 90 روز در نظر گرفته شده و پس از انقضاء حداکثر تا 10 روز می بایست نسبت به تمدید آن اقدام شود ، در غیر این صورت آگهی های منقضی شده به طور کامل حذف شده و امکان بازیابی آن وجود نخواهد دادشت و باید مجددا ثبت شوند. لازم به ذکر است ، انقضاء آگهی های دسته استخدام همانند سابق 30 روز می باشد

2- فضای ذخیره سازی سرور سایت به حدی است که تصاویر 10 ها هزار آگهی را می توانند در خود جای دهد اما ما به منظور جلوگیری از افت سرعت سایت ، هر چند ماه یکبار تصاویر آگهی های قدیمی را حذف می کنیم.

در حال حاضر نیز تصاویر مربوط به آگهی های مربوط به قبل از خرداد 1402 از سایت حذف شده است. درصورتیکه آگهی شما مربوط به تاریخ مذکور بوده و تصاویر آن حدف شده است ، می توانید نسبت به ثبت مجدد تصاویر آگهی تان اقدام نمایید.

3- باتوجه به افزایش تعداد کاربران سایت ، در تاریخ 17 شهریور ، سایت به سرورهای قوی تر در لوکیشن ایران منتقل شد تا علاوه بر افزایش سرعت و پینگ بهتر ؛ در صورت اعمال محدودیت ، سایت برای بازدیدکنندگان بارگذاری شود و آگهی های تان دیده شود.

4- سیستم کسب درآمد سایت ابتدای مهر ماه ریست میشود و کلیه امتیازات کاربران 0 میشود. لذا درصورتیکه امتیازات تان به حدنصاب برداشت نرسیده است ، فقط تا پایان شهریور ماه فرصت دارید تا امتیاز تان را به حدنصاب برداشت برسانید.

ضمنا پس از ریست سیستم کسب درآمد ، تغییراتی در سیستم کسب درآمد اعمال میشود که متعاقبا اعلام خواهیم نمود.

/پایان

اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *