آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
ارسال بار به بحرین (منامه) + معرفی شرکت حمل به بحرین

توضیحات آگهی

شرکت بازرگانی رویال، با 10 سال سابقه فعالیت در زمینه حمل تخصصی کالا از تمامی شهرهای ایران به بندر منامه (بحرین)، به شما عزیزان خدمات حمل به بندر منامه و امور گمرکی را ارائه می دهد.

ما کانتینرها را به صورت ترانشیپ به بندر منامه ارسال میکنیم. ترانشیپ به معنای حمل و نقل محموله به بندر میانی و سپس به مقصد اصلی است. این نوع حمل و نقل زمانی صورت می‌گیرد که هیچ مسیر مستقیمی به مقصد وجود نداشته باشد و یا بندر مقصد به دلایل تحریم، سخت گیری های ویژه ای نسبت به واردات از کشورهای درگیر این موضوع داشته باشد. روش انجام این کار تغییر وسیله حمل و نقل در طول سفر است به عنوان مثال محموله از کشتی تخلیه و بار هواپیما می‌شود. در نظر داشته باشید که صادرات مجدد صورت نمی گیرد.

در واقع در این روش، همه کالاها به مقصد گمرک میانی که در نزدیک شهر های دیگر قرار دارد بارگیری می‌شود؛ و در آنجا به تفکیک و به سایر شهرها ارسال می گردد. از ایران منظور از گمرک میانی، بندر جبل علی است.

به عبارتی دیگر جبل علی بار را تحویل می‌گیرد و از آنجا با تفکیک یا تغییر وسیله نقلیه حمل و نقل، محموله را به بحرین ارسال می کند. از تراشیپ کالا زمانی استفاده می شود که به دلایل مختلف امکان ارسال مستقیم کالا به مقصد وجود نداشته باشد.

با هر تراکنش ، بخشی از مبلغ پرداختی به قلک خیریه اختصاص میابد و آخر هر ماه میلادی موجودی قلک صرف امور خیریه و انسان دوستانه میشود.موجودی قلک + اطلاعات بیشتر
+