آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
ارسال دریایی بار به عمان + حمل بار از تهران به عمان

توضیحات آگهی

شرکت بازرگانی رویال، با سال ها فعالیت در زمینه ارسال دریایی بار به عمان، صفر تا صد مراحل صادرات و حمل و نقل از درب انبارتان در ایران تا مقصد نهایی و انبار مشتری تان در عمان را انجام می دهد. قیمت های مقرون به صرفه ما در کنار خدمات ایمن به شما این اطمینان را می دهد تا با کمترین دغدغه ممکن نسبت به حمل بار به کشور عمان اقدام نمایید.

صدور پکینگ لیست و اینویس مطابق با فرمت گمرک، صدورگواهی مبدا، صدور بارنامه و کلیه عملیات ترخیص در گمرکات ایران و عمان را به رویال بسپارید. برای این کار تنها نیاز است که اطلاعات اولیه کالای خود را شامل تعداد و وزن حدودی آن ها را برای ما ارسال کنید. تخصص رویال در حل موارد گمرکی و تسلط به قوانین و مقررات دو کشور در صادرات و واردات کالا این امکان را می دهد تا کالای شما را در سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل دهیم.

حمل بار از تهران به عمان از 0 تا 100
با وجود اینکه انبار شما در هر نقطه از ایران باشد ما خدمات ارسال بار به عمان را به صورت door to door به شما ارائه می دهیم، لذا در این مثال شهر تهران را در نظر می گیریم. فرض کنید کارخانه شما در 20 کیلومتری شهر تهران قرار دارد و شما برای ارسال دریایی بار به عمان با رویال تماس می گیرید. در قدم اول نیاز است که لیست کالای خود را در قالب پکینگ لیست برای ما ارسال کنید. پس از بررسی ما، هماهنگی های خروج کانتینر از دپو تهران و ارسال آن به درب کارخانه شما را انجام می دهیم. با اتمام عملیات بارگیری کانتینر به سمت بندرعباس حرکت می کند.

شروع عملیات گمرکی، کارت بازرگانی و تنظیم اسناد در این مرحله انجام می شود. تیم حرفه ای ترخیص ما که در گمرک بندرعباس مستقر است این مراحل را در مدت زمان محدود انجام می دهند. گاهی اوقات کانتینرها توسط بازرسان گمرک مورد ارزیابی قرار می گیرند که این باعث بوجود آمدن تاخیر اندکی در تکمیل مراحل گمرکی خواهد شد.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+