آگهـــــــیفای
تماس بگیرید
شماره آگهی: 16332
آگهـــــــیفای
المان نوری پیچک

توضیحات آگهی

المان نوری فول کالر مدل پیچک به منظور نور آرایی و آذین بندی شهری تولید وبه روش نصب بلواری برروی تیرچراغ برق درارتفاع مشخص نصب و اجرا می گردد. این المان نوری فول کالر از ترکیب پروفیل و لوله سبک صنعتی آلیاژی و آرماتور ساخته می شود.

به گونه ای که اجزای مختلف المان نوری فول کالر پیچک پس از طراحی در ابعاد و اندازه های متناسب با طرح برش خورده و سپس به صورت مکانیزه خم کاری و پس از آن عملیات جوشکاری روی آن انجام می گیرد. در ادامه سازه بدست آمده در واحد رنگ آمیزی به صورت سه لایه رنگ آمیزی شده و در نهایت جهت مونتاژ منبع نور بر روی سازه به واحد مونتاژ منتقل می شود.

المان نوری در ابعاد ۲ متر در ۲ متر قابل تولید می باشد.این المان بدون محدودیت رنگی و دارای چندین افکت زیبا وچشم نواز از جمله چندین افکت پرچم ایران بوده که توسط ریموت ۱۲ کانال قابل کنترل از راه دور میباشد. از دیگر خصوصیات این المان می توان به وزن سبک ،سهولت در نصب و حمل آسان آن اشاره کرد.طراحی زیبا و همزمانی اجرای افکت ها در نصب گروهی از ویژگی های بارز این المان نوری می باشد.

جهت نصب این المان نوری به پایه چراغ برق بست فلزی مخصوص تعبیه شده است،به طوریکه نصب این المان نوری بدون نیاز به هرگونه سوراخکاری و جوشکاری را ممکن میسازد.المان نوری مدل پیچک با گارانتی یکساله به مشتریان عرضه میگردد.

با هر تراکنش ، بخشی از مبلغ پرداختی به قلک خیریه اختصاص میابد و آخر هر ماه میلادی موجودی قلک صرف امور خیریه و انسان دوستانه میشود.موجودی قلک + اطلاعات بیشتر
+