آگهـــــــیفای
245,000 تومان
شماره آگهی: 18813
آگهـــــــیفای
الکترود جوش پلاستیک

توضیحات آگهی

الکترود مخصوص جوش پلاستیک با تکنولوژی کشور ترکیه در زمینه پلیمر تولید گردیده است و استقبال بازار دنیا مخصوصا کشورهای اروپایی را در پی داشته است.
الکترودهای جوش پلاستیک در دسته های پلی اتیلن (PE)، پلی پروپیلن (PP)، پلی آمید (PA) ، دسته ی استایرن (S)که شامل: پلی کربنات (PC)، پلی بوتیلن ترفتالات (PBT)، اکریلونیتریل بوتادین استایرن (ABS) و دسته های پلی اکسی متیلن (POM) و اکلیریک استایرن اکریلونیتریل (ASA) تولید گردیده است .
با استفاده از این الکترودها در زمینه خدمات خودرویی از سپر ، لوله توربو ، منیفولد ، رادیاتور و باک گرفته تا قطعات گیربکس قابل جوشکاری است. در زمینه خدمات موتور سیکلت از بدنه های نازک تا شل گیر ها و حتی باک موتور سیکلت نیز قابل جوشکاری است. در زمینه مهندسی پزشکی از بدنه های دستگاه های MRI ، یونیت های دندان پزشکی و آزمایشگاهی تا دستگاه های اتاق عمل قابل جوشکاری است. در زمینه مهندسی کشاورزی از تانکر های آب و مخازن سمپاش تا کلیه قطعات پلاستیکی دستگاه های کشاورزی قابل تعمیر میباشد ؛ و در نهایت از بدنه یخچال فریزر تا فریم های تلویزیون و بدنه دستگاه های اداری ، چمدان ها و…. قابل جوشکاری و تعمیر میباشد.
کلیه این الکترودها در شاخه های مختلف صنعت به یاری صنعتگران کشورمان ایران آمده است .
برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .
09199394775
02632511725
02632542773

کرج،بلوارملاصدرا،ضلع شرقی پارک نبوت،مجتمع تجاری اداری پارسیان،بلوک B،واحد ۹۱

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+