آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
بهترین آژانس تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ در کرج

توضیحات آگهی

آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا با ۸ سال سابقه بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در کرج مفتخر است به ارائه خدمات گسترده با بهترین کیفیت در کمترین زمان.
امروزه تمامی کسب و کار ها نیاز به
تبلیغات هدفمند برای کسب و کار خود هستند که تیم مجرب و متخصص آژانس تبلیغاتی ویژن مدیا توانسته است تا به امروز بیشترین رضایتمندی را در کارنامه خود از نگاه مشتریان جلب نماید.
آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا با پشتیبانی متخصصان فناوری اطلاعات بصورت ۲۴ ساعته هر روز هفته در خدمت کاربران خود بوده و در هر ساعت از شبانه روز بهترین خدمات را به کاربران خود اختصاص داده است.
کانون تبلیغاتی ویژن مدیا خدمات ویژه ای همچون طراحی وبسایت جهت فروش خدمات و کالای مشتریان خود تدبیر دیده است که مشتری‌های آن‌ها بتوانند به راحتی سفارش خود را ثبت نمایند.
این امر بدلیل تقاضای زیاد مشتریان هم به صورت اقساط ۳ماهه ، شش ماهه و یکساله صورت گرفته است که
کانون تبلیغاتی ویژن مدیا برای فروش بیشتر و بازخورد بالاتر به مشتریان و هواداران این مجموعه برنامه ریزی های بسیار عالی تدبیر دیده است.
مدیران کسب و کار برای بیزینس خود یک بار در جهت طراحی وبسایت هزینه میکنند و به صورت مادام‌العمر از این خدمت به صورت رایگان استفاده می‌نمایند.
ویژن مدیا در قسمت تبلیغات مجازی در چند سال فعالیت خود در بیشترین شبکه های مجازی توانسته است برای هوادارن خود مشتریان دائمی و هدفمند آماده سازی کند و تمامی سرویس های این مجموعه به صورت فوق حرفه ای برای خدمات رسانی بیشتر در دسترس عموم قرارگرفته است.
ویژن مدیا یکی از بزرگترین آژانس های دیجیتال مارکتینگ و بزرگترین آژانس تبلیغاتی در ایران در چند سال اخیر تا به امروز شناخته شده است.
آژانس دیجیتال مارکتینگ ویژن مدیا در سازمان صدا سیما با شرکت در دومین اجلاس سراسری برند ملی،اعتماد ملی مقام اول بهترین مدیر سال را کسب کرد.
جهت ارتباط بیشتر با ما تماس بگیرید.

02634314484
09981352445

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+