آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
حفاری چاه نفت و گاز با استفاده از نمک صنعتی – کارخانه تولید انواع نمک های صنعتی شایان

توضیحات آگهی

شرکت سپید دُر شایان ( کارخانه نمک شایان ) پس از شروع کار خود در سال 1386 روند رو به رشدی را با توجه به کیفیت بی نظیر نمک های صنعتی خود در فروش و جلب رضایت مشتریان داشته است. از این رو از صنایع پتروشیمی، نفت، گاز و تولید کنندگان گل حفاری که به دنبال نمک های صنعتی مصرفی در گل حفاری با کیفیت وخلوص بالا هستند دعوت به همکاری می نماید. در این صنایع وظیفه گل حفاری کم کردن حرارت و خنک کردن مته و لوله حفاری همچنین انتقال دهنده های حفاری به سطح زمین است. ضمنا جهت کنترل پراکندگی رس ها وکنترل قطر چاه از نمک استفاده می شود.
نمک در کنترل ترکیب شیمیایی محلول حفاری نقش مهمی را همراه با بی کربنات سدیم، آهک، دولومیت و ژیپس بازی می کند . محلول حفاری بر غلظت، وزن مخصوص، سرعت حفاری و دستگاههای حفاری موثر است. در ایجاد گل حفاری پایه آبی از آب نمک به عنوان سیال حفاری استفاده می کنند که نسبت به آب خالص به دلیل وجود نمک در آب ( آب نمک 10% )مزیت بیشتری دارد. در گل حفاری پایه آبی میزان نمک های محلول و مقدار شوری مهم است.
آب نمک، درگل حفاری پایه آبی بسته به مقدار نمک های محلول در آن به سه حالت دیده می شود :
(sea water) 1) آب دریا با کلرور سدیم
(Brakish water) 2) آب شور با کلرور سدیم
(salt satured water) 3) آب سیر شده از نمک یا املاح اشباع شده با کلرور سدیم
انواع نمک گل حفاری بر اساس نوع عبارتند از:
• سنگ نمک
• نمک شکری
• نمک صدفی
در این راستا نمک شایان با تامین به موقع و با کیفیت نمک مورد نیاز فروشنده های گل حفاری نیاز این صنایع را بر طرف نموده ومطلوبترین و مطمئن ترین نمک قابل استفاده را با خلوص مناسب و قیمت رقابتی نمک در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد.
جهت ثبت سفارش خود با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
02334583291
09121381069
09366711838