آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
حمل بار به دبی +  قیمت کانتینر به جبل علی

توضیحات آگهی

شرکت بازرگانی رویال، شرکت حمل و نقل بین المللی برای ارسال انواع کالاها به صورت کانتینری به کشور امارات (در دبی، شارجه، ابوظبی، عجمان، العین، فجیره، راس الخیمه) می باشد. شما میتوانید با استفاده از خدماتِ مشاوره رایگانِ ما، از صفر تا صد مراحل حمل کالا به دبی (و در کل کشور امارات) استفاده کنید.

پشتوانه این شرکت، تیمی از متخصصان سخت کوش و کارآزموده هستند که به طور روزافزون برای بهبود سطح خدمات خود تلاش می‌کنند. شرکت رویال قادر به حمل انواع کالا در قالب کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت و یخچال دار علاوه بر حمل هوایی بار به دبی می‌باشد و کارشناسان ما با بهره‌گیری از دانش و تخصص خود، همیشه در صدد ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود هستند.

مشاوره رایگان حمل بار به دبی
اگر تا کنون تجربه صادرات بویژه به کشور امارات را نداشته اید، لازم است قبل از انجام هرکاری با متخصصین در این زمینه مشورت کنید. کارشناسان رویال با ده سابقه تجارت و حمل و نقل انواع کالا به کشور امارات (حمل بار به دبی) می توانند تجارب و راهنمایی های خود را در اختیار شما قرار دهند.

رویال می تواند کانتینر را به درب انبار شما در هر نقطه از ایران ارسال کند و با حمل آن به سمت بندرعباس و انجام کلیه امور بازرگانی و تشریفات گمرکی آن را به شما در انبار دبی تحویل دهد. این یعنی کلیه امور ترخیص دربندر جبل علی و حمل کانتینر از جبل علی به درب انبار شما در هرکجای امارات با مسئولیت رویال خواهد بود. کلیه این مراحل در کمترین زمان ممکن و در امن ترین شرایط با بیمه کامل باربری صادراتی به شما ارائه خواهد شد.

با هر تراکنش ، بخشی از مبلغ پرداختی به قلک خیریه اختصاص میابد و آخر هر ماه میلادی موجودی قلک صرف امور خیریه و انسان دوستانه میشود.موجودی قلک + اطلاعات بیشتر
+