آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H700

توضیحات آگهی

دستگاه تصفیه آب هیوندای H700 یکی از بهترین و کاملترین برندهای بازار می باشد. این دستگاه تصفیه آب تایوانی مطابق با بهترین تکنولوژی روز دنیا فرایند تصفیه آب را انجام می دهد. تمامی قطعات و فیلترهای به کار رفته در دستگاه تصفیه آب هیوندای فودگرید می باشد. شاسی فلزی مقاوم و اختصاصی این دستگاه بسیار باکیفیت بوده و دارای مقاومت بسیار بالا از نظر فشار ضربه و رطوبت می باشد.

هر دستگاه تصفیه آب با یک روش آلاینده ها را از آب جدا می کند که در این دستگاه برای این کار از روش فیلتراسیون اسمز معکوس استفاده شده است. در این روش آب را با فشار از طریق یک غشا نیمه تراوا عبور می دهند، سپس آلودگی های موجود در آب را خارج می کنند. سیستم این غشا به گونه ای است که آلودگی ها را حذف کرده و به آب اجازه عبور می دهد.

این سیستم یکی از بهترین سیستم های تصفیه آب در دنیا می باشد و شما می توانید مطمئن باشید که این دستگاه مطابق با آخرین فن آوری روز دنیا آب را تصفیه می کند. کربن موجود در این سیستم کلر و بوی نامطبوع آن را از آب حذف می کند و بقیه موادی که در این سیستم از آب حذف می شوند شامل فلوراید، نمک، رسوبات، ارسنیک، ترکیبات آلی، سموم دفع آفات و بسیاری آلاینده های دیگر می شود.

فیلتر دیگری که در این دستگاه تصفیه آب بکار رفته است ممبران RO می باشد و دستگاه هایی که این فیلتر را دارند از همه نظر ایده آل می باشند. این فیلتر هم عمل تصفیه آب را انجام می دهد، هم نیازی به افزودنی ندارد و هم قیمت کمتری دارد. فیلتر ممبران انواع مختلفی دارد که نوع RO آن بیشتر مورد توجه است و کیفیت بالاتری دارد.

سوراخ های روی این فیلتر به گونه ای طراحی شده اند که تنها ملکول های آب می توانند از آن عبور کنند و بقیه ناخالصی ها نمی توانند عبور کنند و در نتیجه تنها آب خالص باقی می ماند. فلزات سنگین که باعث بروز بیماری های عصبی و تاثیر بر روی جنین می گردند با این فیلتر به راحتی حذف می شوند. نیترات هم که از طریق کودهای شیمیایی و از طریق خاک وارد آب می شود نیز با این فیلتر به راحتی از آب حذف می شود.

شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که تکلیف املاح و مواد معدنی مفید موجود در آب چه می شود. و اینکه آیا این مواد با فیلتر حذف می شوند؟ باید گفت که این مواد با انواع فیلترهایی که سر راه آب قرار می گیرند حذف می شوند و دوباره از طریق فیلتر مینرال باکیفیت ( توجه کنید فیلتر مینرال های معمولی خاصیتی ندارند ) به آب برمی گردند.

فیلتر مینرال علاوه بر تامین مواد معدنی در آب که برای سلامتی انسان نیز مفید است، کیفیت و طعم آب را نیز بهبود می بخشد. همچنین مخزن 4 گالن تانک پک اورجینال حجم مناسبی از آب را ذخیره می کند و آب درون آن طعم بد نمی گیرد و کیفیت خود را از دست نمی دهد چرا که شرکت تانک پک همیشه محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کند و شما می توانید با خیالی راحت از این مخزن آب استفاده کنید.

4 1

خلاصه اینکه 7 مرحله فیلتر با کیفیت این دستگاه تصفیه آب خانگی باعث می شود که تمام آلودگی ها و میکروب ها از آب حذف شوند و آب خالص و پاکیزه ای به دست شما برسد. اگر بخواهیم مختصری از ویژگی های دستگاه تصفیه آب هیوندای مدل H700 را به شما بگوییم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-دارای دو سال گارانتی معتبر
-سیستم فیلتراسیون اسمز معکوس
-7 مرحله فیلتر با کیفیت
-فیلتر pp
-فیلتر کربن پودری
-کربن بلاک
-ممبران RO
-پست کربن خطی
-مینرال
-محافظ ممبران
-مخزن 4 گالن تانک پک اورجینال، بهترین مخزن موجود در بازار و بدون رقیب

آنچه که باعث تمایز این دستگاه می شود ،گواهی اصالت کالا و تصویر گواهی مبدا (Certificate of Original) دستگاه می باشد که همراه دستگاه تصفیه آب هیوندای تقدیم شده است. همچنین ظاهر زیبا و منحصر به فرد، همراه با پکینگ کامل و زیبا از ویژگی های بارز این دستگاه می باشد.

تمامی قطعات دستگاه تصفیه آب هیوندای اورجینال می باشد. با دو سال گارانتی معتبر این دستگاه می توانید با خیالی راحت و با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید. شرکت سارنیا نماینده انحصاری دستگاه تصفیه آب هیوندای در اصفهان می باشد. نمونه های تقلبی این دستگاه در بازار موجود می باشد!

برای استعلام نمایندگی های معتبر با ما در تماس باشید. قیمت ذکر شده در سایت سارنیاواتر قیمت مصوب دستگاه هیوندای میباشد. قیمت‌های پایین تر از آن، دستگاه های تقلبی بوده و گارانتی هیوندای شامل آنها نخواهد شد. برای خرید دستگاه تصفیه آب با کیفیت می توانید از طریق همین سایت یعنی سایت فروشگاه سارنیا واتر که نمایندگی دستگاه تصفیه آب اصفهان می باشد اقدام کنید.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+