آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
راهنمای جامع حمل بار به قطر + قیمت کانتینر به حمد قطر

توضیحات آگهی

شرکت بازرگانی رویال، با سال ها فعالیت در زمینه حمل تخصصی کالا از کلیه شهرهای ایران به کشور قطر (بندر دوحه)، به شما عزیزان خدمات حمل و نقل و امور گمرکی را ارائه می دهد. برای اطلاع از قیمت رقابتی کانتینر از بندرعباس به دوحه به ما در واتساپ پیام دهید و یا با ما تماس بگیرید.

در روش حمل کالا از ایران به قطر، با ارسال مشخصات بار خود، می توانید کالای خود را در کانتینر از درب انبار خود بارگیری کنید. ما کلیه امور حمل زمینی به بندرعباس و گمرکات را انجام می دهیم. در ادامه اطلاعات جامعی از رویه های گمرکی در کشور قطر در اختیارتان گذاشته ایم.

مدارک مورد نیاز برای ترخیص کالا در قطر
مدرکی دال بر فعالیت واردکننده برای اخذ کد گمرکی.

ارائه تاییدیه ها و مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح در خصوص کالاهایی که نیاز به مجور دارد.

گمرک ممکن است درخواست ترجمه فاکتورها/اسناد خارجی را به عربی کند.

صاحب کالا، نماینده او یا کارگزار مجاز گمرک باید سوابق کالای وارداتی را به مدت پنج سال از زمان پایان عملیات گمرکی برای ارائه به گمرک در صورت درخواست نگهداری کند.

صاحب کالا، نماینده وی یا کارگزار مجاز گمرکی می توانند مدارک و اطلاعات گمرکی را به صورت خطی به گمرک تحویل دهند. با این حال، اسناد اصلی باید قبل از/یا پس از ترخیص کالا در صورت درخواست به گمرک ارائه شود.

اصل اسناد گمرکی باید به گمرک تسلیم شود. با این حال، ممکن است یک نسخه از صورتحساب در مقابل تعهد واردکننده مبنی بر ارائه اصل آن ظرف مدتی که بیش از 90 روز از تاریخ چنین تعهدی نباشد، پذیرفته شود، در غیر این صورت، تضمین یا ضمانت نامه بانکی ارائه خواهد شد.

ماموران حمل و نقل (دریایی/هوایی) باید مانیفست را به صورت کاغذی یا الکترونیکی (نسخه چاپی یا نرم افزاری) طبق سیستم ترخیص خودکار موجود در گمرک برای نهایی کردن عملیات گمرکی به گمرک تحویل دهند.

پیش پرداخت مالیات/ عوارض گمرکی و سایر هزینه ها طبق سیستم ترخیص خودکار قابل اجرا در هر گمرک.

تعرفه های گمرکی قابل اعمال بر کالای آسیب دیده بر اساس ارزش آن در حالت فعلی در زمان تسلیم اظهارنامه گمرکی اعمال می شود.

کالاهای مشمول ممنوعیت محلی یا بین‌المللی، یا توافق‌نامه‌ها یا کنوانسیون‌های بین‌المللی قابل اجرا، یا مقررات محلی و همچنین کالاهای ضبط شده یا کالاهایی که استانداردهای تایید شده یا حقوق مالکیت معنوی را نقض می‌کنند، نمی‌توانند وارد قطر شوند.

گمرک می تواند از کشور مبدا گواهی انطباق یا گزارشی از آزمایشگاه دولتی یا خصوصی مورد تایید مقامات ذیصلاح را همراه با نمونه برداری تصادفی (بر اساس معیارهای ارزیابی ریسک) درخواست کند.

اسنادی که باید به اظهارنامه گمرکی پیوست شود: اصل فاکتور و اصل گواهی مبدا

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+