آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
رگلاتور مانومتر آرگون تک گیج 5064 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

مانومتر آرگون تک گیج 5064 ایلدیز ترکیه

مانومتر آرگون تک گیج 5064 ایلدیز ترکیه از رگلاتور های مصرفی در سیستم های مرکزی و خطی است که جنس بدنه این مانومتر آرگون از آلیاژ برنج با دوام ساخته شده است. این رگلاتور مانومتر مناسب برای استفاده با گاز آرگون و کربن دی اکسید یا همان گاز co2 است که دارای جریان خروجی گاز تا 22.5 لیتر در ساعت است.

اتصال شیلنگ این رگلاتور آرگون 6 و 8 میلی متر است و دارای کانکشن ورودی 3/8 اینچ و کانکشن خروجی 1/4 اینچ است. این رگلاتور در صنایع جوشکاری آرگون یا همان جوشکاری تیگ بسیار پر مصرف است ولی در صنایع دیگری مانند لامپ سازی، صنایع چاپ و تولیدات فلزات کاربرد دارد.

مشاهده دیگر محصولات رگلاتور و مانومتر ابزار دلتا

کارخانه ایلدیز ترکیه تولید کننده محصولات و تجهیزات جوش و برش هواگاز، تجهیزات تنظیم و توزیع فشار و… می باشد که مانومتر و رگلاتور های متنوعی با کاربرد های گوناگون تولید می کند. محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت رقابتی ارائه می شود و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در کشور های اروپایی و آسیایی دارد.

ابزارصنعتی دلتا ارائه کننده محصولات ایلدیز در ایران به صورت انحصاری می باشد. جهت خرید این محصول از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ابزار دلتا در تماس ( 02166349691 ) باشید.

قرعه کشی 2/5 میلیونی آگهیفای رو از دست نده ! هر ماه 1 عدد دستگاه ذخیره شماره مشتریان دایرکت شرکت در قرعه کشی
+