آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
رگلاتور مانومتر آرگون فلومتردار ایلدیز کد 5240F30

توضیحات آگهی

رگلاتور مانومتر آرگون فلومتردار ایلدیز کد 5240F30 ترکیه توانایی تبدیل گاز با فشار 230 بار به 30 لیتر بر دقیقه را دارد و اتصال خروجی 3/8 اینچ و اتصال ورودی 1/2 اینچ است و سایز شیلنگ خور این رگلاتور 6 الی 8 میلی متر می باشد و به دلیل داشتن فلومتر به عنوان نمایشگر خروجی از دقت بسیار قابل قبولی برخوردار است. این نوع نمایشگر از زوایای مختلف قابل خواندن است به این صورت که به اپراتور توانایی دید 360 درجه به درجه نشانگر می دهد.

این رگلاتور مانومتر آرگون فلومتردار از بدنه ای با آلیاژ برنج و مس ساخته شده و اجزای داخلی آن برای بالاتر رفتن طول عمر از استیل ضد زنگ ساخته می شود. این ساختار کلی سبب می شود که هم عمر کاری طولاتی تری داشته باشد هم امینت کامل تری در زمان کار داسته باشد.

این رگلاتور آرگون در صنایع مختلفی از جمله صنایع فولادی، ماشین سازی، صنایع استیل و… استفاده می شود در کنار این که این گاز آرگون یکی از اجزای اصلی در جوشکاری تیگ به عنوان گاز محافظ در برابر اکسید شدن فلز و نقطه جوشکاری می باشد

مشاهده دیگر محصولات رگلاتور گاز و مانومتر جوشیار

جهت خرید و مشاوره درباره این رگلاتور و مانومتر آرگون و دیگر محصولات جوشکاری و برشکاری هواگاز می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان جوشیار در تماس ( 02167628000 ) باشید.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+