آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
رگلاتور مانومتر اکسیژن طرح گلور ایلدیز 5101

توضیحات آگهی

رگلاتور مانومتر اکسیژن طرح گلور ایلدیز 5101
رگلاتور مانومتر اکسیژن طرح گلور ایلدیز 5101 یکی از رگلاتور های قدرتمند شرکت ایلدیز است که از بر اساس طرح ساختاری از رگلاتور گلور سوئیس ساخته شده است و از کیفیت و متریال کاملا شبیه به آن می باشد. از این مانومتر اکسیژن در صنایع پزشکی، جوشکاری و برشکاری و… استفاده می شود. جنس بدنه آن از آلیاژ برنج و مس و قطعات داخلی آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است.

کانکشن این مانومتر برای ورود 3/8 اینچ و دارای خروجی 3/8 تهیه و تولید شده است . این رگلاتوردارای فلو خروجی 30m3/h می باشد و دارای فشار ورودی 230 بار و خروجی 10 بار است.

مشاهده دیگر محصولات رگلاتور گاز و مانومتر جوشیار

برند و کارخانجات ایلدیز در ترکیه واقف شده است و کار تولیدات محصولات جوش و برش از قبیل سرپیک جوش و سرپیک جوشکاری ، انواع رگلاتور فشار و مانومتر گاز و… می باشد . تولیدات محصولات ایلدیز ار نظر کیفیت در سطح رقبای اروپایی خود قرار دارد ولی از نظر قیمت بسیار مناسب تر از رقبای اروپایی خود می باشد که این نکته سبب به صرفه بودن و کاربردی تر شدن محصولات برند ایلدیز نسبت به رقبای خود می شود.

جهت خرید و مشاوره درباره این رگلاتور و مانومتر اکسیژن و دیگر محصولات جوشکاری و برشکاری هواگاز می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان جوشیار در تماس ( 02167628000 ) باشید.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+