آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
رگلاتور (مانومتر) اکسیژن فشار بالا 50202 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

رگلاتور (مانومتر) اکسیژن فشار بالا 50202 ایلدیز ترکیه
از رگلاتورهای مصرفی با کیفیت کمپانی ایلدیز ترکیه می توان به 50202 ایلدیز ترکیه اشاره نمود که به رگلاتور های فشار بالا معروف می باشد . این رگلاتور (مانومتر) اکسیژن فشار بالا 50202 ایلدیز ترکیه برای گاز اکسیژن تهیه و تولید شده است که دارای فشار ورودی 230 بار و فشار خروجی 100 بار می باشد .کانکشن این محصول برای ورود 3/4 اینچ و دارای خروجی 3/8 اینچ تهیه و تولید شده است .

رگلاتور گاز چیست و چگونه کار می کند؟ رگولاتورهای گاز یا رگلاتور (مانومتر) ابزاری هستند که با آن ها کاهش، کنترل و تنظیم فشار گاز موجود در مخازن یا خطوط گاز رسانی انجام می شود. معمولاً استفاده مستقیم از گاز درون مخزن یا سیلندر ممکن نیست زیرا فشار بالایی دارد. به همین دلیل استفاده از رگلاتور برای کاهش فشار لازم است. رگلاتور ها قابلیت تنظیم فشار به مقدار دلخواه مصرف کننده را دارند.

مشاهده دیگر محصولات رگلاتور و مانومتر ابزار دلتا

مانومتر اکسیژن برای صنایع مختلفی از جمله پزشکی، جوش، برش و… استفاده می‌شود. متریال استفاده شده در ساخت رگلاتور اکسیژن برنج و استیل و مس است. بیان ساده تر می توان گفت که مانومتر فشار بالای گاز را برای مصرف کنندگان کنترل و قابل استفاده می کند. گازی که که به طور مستقیم از لوله ها خارج می شود قابل استفاده نیست. حتما باید از یک کنترل کننده جریان استفاده کرد.

کارخانه ایلدیز ترکیه تولید کننده محصولات و تجهیزات جوش و برش هواگاز، تجهیزات تنظیم و توزیع فشار و… می باشد که مانومتر و رگلاتور های متنوعی با کاربرد های گوناگون تولید می کند. محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت رقابتی ارائه می شود و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در کشور های اروپایی و آسیایی دارد.

ابزارصنعتی دلتا ارائه کننده محصولات ایلدیز در ایران به صورت انحصاری می باشد.

شرکت ابزار صنعتی دلتا وارد کننده تجهیزات هواگاز ایلدیز ترکیه در ایران می باشد. می توانید جهت مشاوره و خرید محصولات جوشکاری و برشکاری هواگاز و انواع مانومتر ها با مشاورین ابزار دلتا تماس حاصل فرمایید . 02166349691

قرعه کشی 2/5 میلیونی آگهیفای رو از دست نده ! هر ماه 1 عدد دستگاه ذخیره شماره مشتریان دایرکت شرکت در قرعه کشی
+