آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
رگلاتور (مانومتر) اکسیژن 5101 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

رگلاتور (مانومتر) اکسیژن 5101 ایلدیز ترکیه

از رگلاتورهای مصرفی با کیفیت کمپانی ایلدیز ترکیه می توان به 5101 ایلدیز ترکیه اشاره نمود که به رگلاتور های طرح گلور سوئیس معروف می باشد . این رگلاتور (مانومتر) اکسیژن 5101 ایلدیز ترکیه برای گاز اکسیژن تهیه و تولید شده است که دارای فشار ورودی 230 بار و فشار خروجی 10 بار می باشد .کانکشن این مانومتر برای ورود 3/8 اینچ و دارای خروجی 3/8 تهیه و تولید شده است . این رگلاتوردارای فلو خروجی 30m3/h می باشد .

مشاهده دیگر محصولات رگلاتور و مانومتر ابزار دلتا

رگلاتور گاز یا مانومتر فشار چیست و چگونه کار می کند؟ رگولاتورهای گاز یا رگلاتور (مانومتر) ابزاری هستند که با آن ها کاهش، کنترل و تنظیم فشار گاز موجود در مخازن یا خطوط گاز رسانی انجام می شود. معمولاً استفاده مستقیم از گاز درون مخزن یا سیلندر ممکن نیست زیرا فشار بالایی دارد. به همین دلیل استفاده از رگلاتور برای کاهش فشار لازم است. رگلاتور ها قابلیت تنظیم فشار به مقدار دلخواه مصرف کننده را دارند. به بیان ساده تر می توان گفت که رگلاتور، فشار بالای گاز را برای مصرف کنندگان تنظیم و کنترل می کند.

مانومتر ها در صنایع مختلفی از جمله پزشکی، جوشکاری، برشکاری و… استفاده می‌شود. متریال استفاده شده در ساخت رگلاتور های اکسیژن برنج و استیل است.

کارخانه ایلدیز ترکیه تولید کننده محصولات و تجهیزات جوش و برش هواگاز، تجهیزات تنظیم و توزیع فشار و… می باشد که مانومتر و رگلاتور های متنوعی با کاربرد های گوناگون تولید می کند. محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت رقابتی ارائه می شود و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در کشور های اروپایی و آسیایی دارد.

ابزارصنعتی دلتا ارائه کننده محصولات ایلدیز در ایران به صورت انحصاری می باشد. جهت خرید این محصول از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ابزار دلتا در تماس ( 02166349691 ) باشید.

با هر تراکنش ، بخشی از مبلغ پرداختی به قلک خیریه اختصاص میابد و آخر هر ماه میلادی موجودی قلک صرف امور خیریه و انسان دوستانه میشود.موجودی قلک + اطلاعات بیشتر
+