آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
رگلاتور مانومتر CO2 دی اکسید کربن ایلدیز 5250 EUROREG

توضیحات آگهی

رگلاتور مانومتر CO2 دی اکسید کربن ایلدیز 5250 EUROREG
رگلاتور گاز دی اکسیدکربن ایلدیز ترکیه یا مانومتر CO2 دی اکسید کربن ایلدیز 5250 EUROREG انتخاب مناسبی برای مصارف صنعتی از جمله جوشکاری میگ ، تیگ ، پلاسما و برشکاری پلاسما است . مانومتر CO2 ایلدیز ترکیه دو نوع خروجی برحسب فشار و حجم خروجی گاز دارد که در نوع اول فشار خروجی آن 10 بار و در نوع دوم حجم خروجی گاز 21 لیتر در هر دقیقه و اتصال خروجی 3/8 اینچ و اتصال ورودی 1/2 اینچ است و سایز شیلنگ خور این رگلاتور 6 الی 8 میلی متر می باشد.

این نوع رگلاتور ها به دلیل سرد و پایین بودن دمای گاز co2 می بایست از گرمکن های مخصوص به جهت متعادل کردن دمای گاز و جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات داخلی رگلاتور استفاده گردد.

مشاهده دیگر محصولات رگلاتور گاز و مانومتر گاز جوشیار

محصولات ایلدیز طراحی و ساخته در کشور ترکیه می باشد که از نظر کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد در کنار این که نسبت به رقبای اروپایی خود قیمت رقابتی بسیار عالی ارائه میکند که این باعث بالا تر بردن سطح رضایت مشتریان از محصولاتی مانند رگلاتور و مانومتر می شود

جهت خرید و مشاوره درباره این رگلاتور و مانومتر اکسیژن و دیگر محصولات جوشکاری و برشکاری هواگاز می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان جوشیار در تماس ( 02167628000 ) باشید.

با هر تراکنش ، بخشی از مبلغ پرداختی به قلک خیریه اختصاص میابد و آخر هر ماه میلادی موجودی قلک صرف امور خیریه و انسان دوستانه میشود.موجودی قلک + اطلاعات بیشتر
+