آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
سرپیک برشکاری هواگاز سه لول بوتانی ایلدیز کد 4512

توضیحات آگهی

برشکاری هوا گاز یا هوا برش از قدیمی ترین و پرکاربرد تربن شیوه های برش فلزات می باشد. سرپیک برشکاری سه لول بوتانی ایلدیز کد 4512 طرح پیک برش بات بارو انگلیس یک سرپیک خوش دست که قابلیت برش فلزات تا قطر 300 میلیمتر را برای کاربر فراهم می کند. این محصول بصورت یک تیکه بوده و انواع نازل بوتانی یا سه پله و یا نازل میکس بر روی آن نصب و باعث تغییر ضخامت برش می شود.

این محصولات از برترین نوع آلیاژ تهیه گردیده و طول عمر بالایی دارد. این دسته از محصولات قابلیت بریدن با گاز پروپان ، گاز طبیعی و استیلن را دارد. طول این سرپیک بصورت پیش فرض 500 میلیمتر بوده و سر چپقی (گردنه) برش نیز در این محصول 75، 90، 180 درجه (مستقیم) می باشد همچنین با نصب قرقره و پرگار می توانید گرد بری را تا قطر 80 سانتیمتر انجام دهید.

مشاهده دیگر محصولات سرپیک برشکاری جوشیار

نازل میکس یا نازل برش سه پله و یا به عبارتی نازل بوتانی از نوع اکسیژن و پروپان یا نوع اکسیژن و استیلن بر روی این مدل از سرپیک قابل نصب است . همچنین قابلیت برشکاری تا ضخامت 500 میلیمتر عمق را داراست. این نوع سرپیک برشکاری از محبوب ترین تجهیزات برشکاری برای انواع فلزات است

جوشیار نمایندگی محصولات هواگاز ایلدیز در ایران است که می توانید جهت خرید این محصول از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان جوشیار در تماس ( 02167628000 ) باشید.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+