آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
سرپیک برشکاری هواگاز 4543 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

سرپیک برشکاری هواگاز 4543 ایلدیز ترکیه
یکی از مهم ترین نکات پیک های هوا برش ، عمق برش آنهاست .سرپیک برشکاری هواگاز 4543 ایلدیز ترکیه یک کپی با کیفیت از سرپیک برش هریس آمریکا می باشد و توانایی برش ورق های فلزی تا 300 میلمیتر را دارد. این سرپیک از نازل های کف تخت استفاده میشود

سرپیک برشکاری هواگاز 4542 ایلدیز از نوع هدمیکس (مخلوط در فک) است . در این نوع از سرپیک گاز سوختنی و اکسیژن در قسمت فک برشکاری مخلوط می شود . نازل کف تخت و یا به عبارتی نازل طرح هریس برای این نوع سرپیک برش استفاده می شود که باعث بیشتر شدن فشار هوا و توانایی برشکاری با سرعت بیشتر را فراهم میکند که بسته به گاز سوختنی استیلن یا پروپان انتخاب می شود.

تنوع سرپیک های برشکاری در کمپانی Yildiz باعث سهولت در انتخاب اپراتور شده است. محصولات ایلدیز تولید شده در کشور ترکیه می باشد و دارای استاندارد EN ISO 5172 می باشد که از کیفیت بسیا بالا و قیمت بسیار مناسب برخوردار است.

مشاهده محصولات برشکاری هواگاز ابزار دلتا

از دیگر مشخصات این سرپیک برشکاری هواگاز 4543 ایلدیز می توان به استفاده از آلیاژ مس در ساخت قطعه اشاره کرد که موجب افزایش مقاومت قطعه در برابر حرارت شده و رسانایی بسیار خوبی برای گرما دارد. همچنین این نوع آلیاژ بسیار مقاوم بوده و عمر کاری بسیار بالایی هم دارد.

اهرم فشار برش این سرپیک هوابرش 4543 ایلدیز ترکیه در بخش پایین دسته برش قرار دارد و با چهار انگشت فشرده می شود . جهت خرید این محصول از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس ( 02166349691 ) باشید.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+