آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
سرپیک برش بوتانی 4541 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

مشخصات سرپیک برش بوتانی 4541 ایلدیز ترکیه
سرپیک برش بوتانی 4541 ایلدیز ترکیه هوا گاز و بصورت یکپارچه بوده و انواع نازل بوتانی یا سه پله و یا نازل میکس بر روی آن نصب می گردد. این محصولات از برترین نوع آلیاژ تهیه گردیده و طول عمر بالایی دارد.این دسته از محصولات قابلیت بریدن با گاز پروپان , گاز طبیعی و استیلن را دارد.

طول این دسته ها در این مجموعه بصورت پیش فرض ۵۰۰ میلیمتر بوده و البته تا سایز ۲۰۰۰ میلیمتر نیز موجود می باشد. سر چپقی این محصول نیز در این مجموعه قابلیت ۹۰ و ۱۸۰ درجه (مستقیم) را داراست. خصوصیات این محصول این است که دسته آن از بالا بوده و قابلیت بریدن تا قطر ۲۵۰ میلیمتر را دارد

مشاهده دیگر محصولات برشکاری هواگاز ابزار دلتا

این نوع از سری برش ایلدیز از نوع سه لول و با قیمت مناسب تر عرضه می گردد. شیر های ورودی از زیر و اهرم فشار برش بالای سرپیک قرار دارد. از نظر وزنی این سرپیک از سایر دسته برش های هم نوع سبک تر است. نوع نازل قابل نصب روی این سرپیک سه پله یا بوتانی است و توان برشکاری تا عمق 250 تا 300 میلیمتر را دارد .

زاویه سر دسته برش ایلدیز 90 درجه است. به دلیل استفاده از قطعات برنجی و استیل در ساخت سرپیک برش ایلدیز دوام و امنیت در آنها به مدت سه سال گارانتی می شود. جهت خرید این محصول و دیگر محصولات جوش و برش هواگاز می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس ( 02166349691 ) باشید.

با هر تراکنش ، بخشی از مبلغ پرداختی به قلک خیریه اختصاص میابد و آخر هر ماه میلادی موجودی قلک صرف امور خیریه و انسان دوستانه میشود.موجودی قلک + اطلاعات بیشتر
+