آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
سرپیک برش هواگاز بوتانی 4511 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

سرپیک برش هواگاز بوتانی 4511 ایلدیز ترکیه
برشکاری هوا گاز یا هوا برش از قدیمی ترین و پرکاربرد تربن شیوه های برش فلزات می باشد. سرپیک برش بوتانی 4511 ایلدیز ترکیه طرح بات بارو انگلیس یک سرپیک خوش دست که قابلیت برش فلزات تا قطر 300 میلیمتر را برای کاربر فراهم می کند. این محصول بصورت یک تیکه بوده و انواع نازل بوتانی یا سه پله و یا نازل میکس بر روی آن نصب و باعث تغییر ضخامت برش می شود.

این محصولات از برترین نوع آلیاژ تهیه گردیده و طول عمر بالایی دارد. این دسته از محصولات قابلیت بریدن با گاز پروپان ، گاز طبیعی و استیلن را دارد. طول این سرپیک بصورت پیش فرض 500 میلیمتر بوده و سر چپقی (گردنه) برش نیز در این محصول 75، 90، 180 درجه(مستقیم) می باشد همچنین با نصب قرقره و پرگار می توانید گرد بری را تا قطر 80 سانتیمتر انجام دهید.

مشاهده دیگر محصولات سرپیک برشکاری جوشیار

نازل میکس یا نازل سه پله و یا به عبارتی نازل بوتانی از نوع اکسیژن و پروپان یا نوع اکسیژن و استیلن بر روی این مدل از سرپیک قابل نصب است . همچنین قابلیت برشکاری تا ضخامت 500 میلیمتر عمق را با استفاده از نازل برش داراست. این نوع سرپیک برشکاری از محبوب ترین تجهیزات برشکاری برای انواع فلزات است

کارخانه ایلدیز ترکیه تولید کننده محصولات و تجهیزات جوش و برش هواگاز (هوابرش) ، تجهیزات تنظیم و توزیع فشار و محصولات ایمنی و… می باشد که سرپیک های برش متنوعی تولید می کند. محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت رقابتی ارائه می شود و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در کشور های اروپایی و آسیایی دارد.

جهت خرید این محصول از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان جوشیار در تماس ( 02167628000 ) باشید.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+