آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
سرپیک برش 4426 طرح گلور ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

مشخصات سرپیک برش 4426 طرح گلور ایلدیز ترکیه
سرپیک برش 4426 طرح گلور ایلدیز ترکیه یکی از محبوب ترین محصولات این شرکت است که با سیستم هواگاز مورد استفاده قرار می گیرد .این مجموعه دارای قابلیت بریدن تا ۱۰۰ میلیمتر را دارد و قابلیت برش با گاز استیلن، پروپان و گاز طبیعی را دارد. همچنین قرقره و پرگار موجود به شما امکان بریدن بصورت دایره را می دهد و در صورت اضافه کردن نازل جوش به این مجموعه می توانید کار جوشکاری هوا گاز را نیز انجام دهید.

این سرپیک به دلیل داشتن کلاچ تنظیم خروجی گاز می تواند مصرف گاز شما را کاهش دهد. برشکاری هوا گاز یا هوا برش (بوتانی) از قدیمی ترین و پرکاربرد تربن شیوه های برش فلزات می باشد.

مشاهده دیگر محصولات برشکاری هواگاز ابزار دلتا

این سرپیک قابلیت برشکاری تا عمق 100 میلیمتر را دارد و با قرقره و پرگاری که در بسته بندی موجود است می توانید دایره ای به قطر 80 الی 800 میلیمتر ببرید. کیفیت برشکاری با سرپیک برش 4426 ایلدیز از سایر انواع سرپیک های برش بیشتر و باز و بست آن آسان تر است.

کارخانه ایلدیز ترکیه تولید کننده محصولات و تجهیزات جوش و برش هواگاز (هوابرش) ، تجهیزات تنظیم و توزیع فشار و محصولات ایمنی و… می باشد که سرپیک های برش متنوعی تولید می کند. محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت رقابتی ارائه می شود و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در کشور های اروپایی و آسیایی دارد.

جهت خرید این محصول از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ابزار دلتا در تماس ( 02166349691 ) باشید.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+