آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
سری گرمکن هواگاز H2 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

سری گرمکن H2 ایلدیز ترکیه
بی شک یکی از ابزار های مهم در صنعت هواگاز گرمکن ها هستند که در بسیار از صنایع ریخته گری ، قالب سازی ، دندان سازی و … کاربرد دارد. از اعضای اساسی و مصرفی گرمکن به سری های مسی می توان اشاره کرد که در سایزهای 1 تا 5 تولید می گردد . این سری ها ساخته شده از آلیاژهای مس و برنج هستند و مقاومت خوبی نسبت به حرارت دارند .

سری گرمکن H2 ایلدیز ترکیه یکی از همین سری هاست که برای لوله های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول را با کد فنی 37022 نیز می شناسند که دارای توان حرارتی 2600 تا 2800 درجه با سیستم اکسیژن و گاز پروپان را دارد.

مشاهده محصولات جوشکاری هواگاز ابزار دلتا

گرمای این محصولات ربطی به سایز و کوچک و بزرگی آنها ندارد هرچقدر سایز بزرگ تر شود تنها شعاع حرارتی آن بیشتر می شود و در حرارت نهایی میزان هر دو یکی هستند.

میزان فشار از گاز اکسیژن برای این محصول بین 2 بار تا 3 بار است و میزان مصرف گاز پروپان 0.5 بار می باشد. میزان مصرفی گاز آن نیز برای گاز اکسیژن بین 5900 تا 12800 لیتر بر ساعت و برای گاز پروپان نیز 1500 تا 3200 لیتر بر ساعت می باشد .

شرکت ابزار صنعتی دلتا وارد کننده تجهیزات هواگاز ایلدیز ترکیه در ایران می باشد. می توانید جهت مشاوره و خرید محصولات جوشکاری و برشکاری هواگاز و انواع مانومتر ها با مشاورین ابزار دلتا تماس حاصل فرمایید . 02166349691

قرعه کشی 2/5 میلیونی آگهیفای رو از دست نده ! هر ماه 1 عدد دستگاه ذخیره شماره مشتریان دایرکت شرکت در قرعه کشی
+