آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
سری گرمکن هواگاز H2M ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

سری گرمکن هواگاز H2M ایلدیز ترکیه
بی شک یکی از ابزار های مهم در صنعت هواگاز گرمکن ها هستند که در بسیار از صنایع ریخته گری ، قالب سازی ، دندان سازی و … کاربرد دارد .

از اعضای اساسی و مصرفی گرمکن به سری های مسی می توان اشاره کرد که در سایزهای 1 تا 5 تولید می گردد. این سری ها به صورت تمام مس ساخته شده است و مقاومت خوبی نسبت به حرارت دارند .

مشاهده محصولات جوشکاری هواگاز ابزار دلتا
سری گرمکن H2M ایلدیز ترکیه یکی از همین سری هاست که برای لوله های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول را با کد فنی 37022M نیز می شناسند که دارای توان حرارتی 2600 تا 2800 درجه با سیستم اکسیژن و گاز پروپان را دارد.

گرمای این محصولات ربطی به سایز و کوچک و بزرگی آنها ندارد هرچقدر سایز بزرگ تر شود تنها شعاع حرارتی آن بیشتر می شود و در حرارت نهایی میزان هر دو یکی هستند.

میزان فشار از گاز اکسیژن برای این محصول بین 3.5 بار تا 4 بار است و میزان مصرف گاز پروپان 0.3 تا 1 بار می باشد . میزان مصرفی گاز آن نیز برای گاز اکسیژن بین 8,7 تا 9,4 m3/h و برای گاز پروپان نیز 2.5 تا 5 m3/h می باشد. جهت خرید این محصول از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید. شماره تماس ( 02166349691 )

توجه: ازین پس ، برای ثبت آگهی می بایست ابتدا مجوز ثبت آگهی خریداری نمایید. کد تخفیف ۵۰ درصدی ویژه نوروز ۱۴۰۲ : norouz1402برو به صفحه خرید مجوز ثبت آگهی
+