آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
سری گرمکن هواگاز H3 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

سری گرمکن هواگاز H3 ایلدیز ترکیه
بی شک یکی از ابزار های مهم در صنعت هواگاز گرمکن ها هستند که در بسیار از صنایع ریخته گری ، قالب سازی ، دندان سازی و … کاربرد دارد.

از اعضای اساسی و مصرفی گرمکن به سری های مسی می توان اشاره کرد که در سایز های 1 تا 5 تولید می گردد . این سری ها ساخته شده از آلیاژهای مس و برنج هستند و مقاومت خوبی نسبت به حرارت دارند.

سری گرمکن H3 ایلدیز ترکیه یکی از همین سری هاست که برای لوله های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول را با کد فنی 37033 نیز می شناسند که دارای توان حرارتی 2600 تا 2800 درجه با سیستم اکسیژن و گاز پروپان را دارد.

مشاهده محصولات جوشکاری هواگاز ابزار دلتا
گرمای این محصولات ربطی به سایز و کوچک و بزرگی آنها ندارد هرچقدر سایز بزرگ تر شود تنها شعاع حرارتی آن بیشتر می شود و در حرارت نهایی میزان هر دو یکی هستند.

میزان فشار از گاز اکسیژن برای این محصول بین 2 بار تا 5 بار است و میزان مصرف گاز پروپان 1 بار می باشد. میزان مصرفی گاز آن نیز برای گاز اکسیژن بین 8500 تا 22900 لیتر بر ساعت و برای گاز پروپان نیز 2200 تا 5700 لیتر بر ساعت می باشد. جهت خرید این محصول از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ما در تماس باشید. شماره تماس ( 02166349691 )

با هر تراکنش ، بخشی از مبلغ پرداختی به قلک خیریه اختصاص میابد و آخر هر ماه میلادی موجودی قلک صرف امور خیریه و انسان دوستانه میشود.موجودی قلک + اطلاعات بیشتر
+