آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
فروش تجهیزات فیزیوتراپی مایکروتکنولوژی

توضیحات آگهی

شرکت مایکروتکنولوژی یکی از بهترین تولید کنندگان تجهیزات فیزیوتراپی اعم از: لیزر پرتوان، شاک ویو، تکار، اولتراسوند و استیمولاتور می باشد که دارای کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب می باشد که فیزیوتراپیست های عزیز می توانند تجهیزات کلینیک خود را به صورت اقساط 1 ساله بدون کارمزد تهیه نمایند.

شرکت مایکروتکنولوژی توانسته جایگاه خوبی در میان فیزیوتراپیست ها به دست آورد. علاوه بر کیفیت بسیار بالای محصولات این شرکت، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه آن توجه فیزیوتراپیست های عزیز را جلب نموده است. شرکت مایکروتکنولوژی تا به امروز مفتخر بوده است تا تولیدات خود را به فیزیوتراپیست های زیادی در سطح کشور عرضه نماید و از شاخص ترین و به نام ترین مراکزی که از دستگاه های این شرکت استفاده می نمایند می توان به خانه کشتی تهران، باشگاه استقلال، فیزیوتراپی ورزش و… اشاره کرد. در حال حاضر تولیدات این شرکت عبارتند از: لیزر پرتوان شاک ویو؛ تکار؛ اولتراسوند استیمولاتور .

تمامی دستگاه های شرکت مایکروتکنولوژی دارای ضمانت 18 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش است. فیزیوتراپیست های عزیز می توانند برای بازدید و تست حضوری به دفتر فروش ما واقع در تهران محله جنت آباد جنوبی با هماهنگی قبلی مراجعه کنند.

دفتر فروش تهران -جنت اباد جنوبی-پایین تر از میدان چهارباغ -پلاک ۱۴۸-ساختمان سبز -طبقه دوم -واحد۲۸

واحد فروش :
02146132760
09128414158

با هر تراکنش ، بخشی از مبلغ پرداختی به قلک خیریه اختصاص میابد و آخر هر ماه میلادی موجودی قلک صرف امور خیریه و انسان دوستانه میشود.موجودی قلک + اطلاعات بیشتر
+