آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای

توضیحات آگهی

باسکول جاده‌ای , 50 تن یا باسکول کامیون کش قابل طراحی و اجرا در مدل روی زمین و دارای لبه بتنی می باشد که جنس شاسی و صفحه باسکول از بتن مسلح پیش ساخته است و مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن از 8 متر بیشتر نباشد. در این مدل برای حفاظت لودسل یک محفظه درون صفحه باسکول تعبیه شده است.
در طراحی منحصر به فرد مدل لبه دار باسکول جاده‌ای50 تن که اصطلاحاً با عنوان باسکول کامیون‌کش نیز شناخته میشود، وجود لبه‌ی کناری پلاتفرم و نیوجرسی در روی پلاتفرم سبب می شود که علاوه بر حفاظت وسیله نقلیه ، چرخ وسیله نقلیه دقیقاً بر روی محل مناسب جهت انجام توزین دقیق و صحیح قرارگیرد. در باسکول دیجیتال 50 تنی روی زمین جنس شاسی و صفحه باسکول از بتن مسلح پیش ساخته می باشد. این باسکول قابل ارائه با فونداسیون پیش ساخته بوده و تنها با 30 سانتی متر گودبرداری در محل پایه های باسکول در 3 روز قابل نصب و بهره برداری می باشد. صفحه ی باسکول دیجیتال کامیون‌کش به صورت پیش‌ساخته و در ابعاد استاندارد 3*8 متر در کارخانه و تحت شرایط کاملا استاندارد و کنترل شده تولید میشود و بر روی 4 لودسل قرار میگیرد. این مدل باسکول مناسب وسایل نقلیه ای است که طول آن از 8 متر بیشتر نباشد.
در این باسکول رمپ باسکول به صورت پیش ساخته قابل ارائه و نصب خواهد بود، همچنین در این باسکول برای قرارگیری لودسل یک محفظه مخصوص بر روی پلاتفرم تعبیه شده است که وجود این محفظه علاوه بر حفاظت از لودسل سبب عملکرد صحیح لودسل در شرایط آب و هوایی مختلف می گردد.

توجه: ازین پس ، برای ثبت آگهی می بایست ابتدا مجوز ثبت آگهی خریداری نمایید. کد تخفیف ۵۰ درصدی ویژه نوروز ۱۴۰۲ : norouz1402برو به صفحه خرید مجوز ثبت آگهی
+