آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
مانومتر رگلاتور co2 دی اکسید کربن 5250S ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

مانومتر رگلاتور co2 دی اکسید کربن 5250S ایلدیز ترکیه
مانومتر co2 دی اکسید کربن 5250S ایلدیز ترکیه یکی از تجهیزات محبوب در جوشکاری آرگون و co2 می باشد. متریال بدنه این رگلاتور از برنج و محتویات داخلی آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است که سبب می شود عمر این رگلاتور افزایش پیدا کند.

گاز co2 در صنایع گوناگون از جمله صنایع استیل و صنایع خودروسازی به جهت محافظت از اکسید شدن فلزات و جوش ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و سبب بالاتر بردن کیفیت و مقاومت این نوع جوشکاری می شود. گاز آرگون و گاز co2 بخش اصلی در جوشکاری با گاز های محافظ می باشد.

در این نوع رگلاتور ها به دلیل سرد و پایین بودن دمای گاز co2 می بایست از گرمکن های مخصوص به جهت متعادل کردن دمای گاز و جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات داخلی رگلاتور استفاده گردد.

مشاهده دیگر محصولات رگلاتور و مانومتر ابزار دلتا

مانومتر co2 دی اکسید کربن 5250S دارای فشار ورودی تا 230 بار و خروجی تا 21 بار و جریان خروجی 21 متر معکب در ساعت می باشد و اتصال خروجی 3/8 اینچ و اتصال ورودی 1/2 اینچ است و سایز شیلنگ خور این رگلاتور 6 الی 8 میلی متر می باشد.

رگلاتور مانومتر ها جزو تجهیزات اساسی هستند که هم برای تنظیم و هم برای ایمنی بیشتر کاربرد دارند در مقاله اصول ایمنی در جوشکاری co2 میگ می توانید اطلاعات بیشتر کسب کنید کلیک کنید

کارخانه ایلدیز ترکیه تولید کننده محصولات و تجهیزات جوش و برش هواگاز، تجهیزات تنظیم و توزیع فشار و… می باشد که مانومتر و رگلاتور های متنوعی با کاربرد های گوناگون تولید می کند. محصولات این شرکت با بالاترین کیفیت ممکن و قیمت رقابتی ارائه می شود و به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی در کشور های اروپایی و آسیایی دارد.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+