آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
مانومتر فلومتردار آرگون و co2 مدل 5250F30 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

مانومتر فلومتردار آرگون و co2 مدل 5250F30 ایلدیز ترکیه
مانومتر فلومتردار آرگون و co2 مدل 5250F30 ایلدیز ترکیه یکی از تجهیزات محبوب در جوشکاری آرگون و co2 می باشد. بدنه این مانومتر از برنج و محتویات داخلی آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است که سبب می شود عمر این رگلاتور افزایش پیدا کند.

گاز آرگون و co2 در صنایع گوناگون از جمله صنایع استیل و صنایع خودروسازی به جهت محافظت از اکسید شدن فلزات و جوش ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و سبب بالاتر بردن کیفیت و مقاومت این نوع جوشکاری می شود. گاز آرگون و گاز co2 بخش اصلی در جوشکاری با گاز های محافظ می باشد.

در این نوع رگلاتور ها به دلیل سرد و پایین بودن دمای گاز co2 می بایست از گرمکن های مخصوص به جهت متعادل کردن دمای گاز و جلوگیری از آسیب دیدن تجهیزات داخلی رگلاتور استفاده گردد. در مانومتر های فلومتردار این امکان را برای جوشکاران فراهم میکند که دید کاملی (360 درجه ) نسبت به میزان خروجی گاز و تنظیم آسان تر آن داشته باشد.

مشاهده دیگر محصولات رگلاتور و مانومتر ابزار دلتا

مانومتر فلومتر دار آرگون و co2 کربن دی اکسید 5250F30 دارای فشار ورودی تا 230 بار و خروجی تا 10 بار و جریان خروجی 30 متر معکب در ساعت می باشد و اتصال خروجی 3/8 اینچ و اتصال ورودی 1/2 اینچ است و سایز شیلنگ خور این رگلاتور 6 الی 8 میلی متر می باشد.

توجه: ازین پس ، برای ثبت آگهی می بایست ابتدا مجوز ثبت آگهی خریداری نمایید. کد تخفیف ۵۰ درصدی ویژه نوروز ۱۴۰۲ : norouz1402برو به صفحه خرید مجوز ثبت آگهی
+