آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
نازل جوشکاری هواگاز سایز 4 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

نازل جوشکاری هواگاز سایز 4 ایلدیز ترکیه

یکی از تجهیزات مصرفی در جوشکاری هواگاز نازل جوشکاری ایلدیز است این نازل جوش برای جوشکاری از طریق اکسیژن و گاز استیلن یا پروپان (هوا گاز) مورد استفاده قرار می گیرد. این نازل جوشکاری ساخته شده و کپی شده از نازل گلور سوئیس است که با کد فنی 3614 شناسایی و معرفی  می گردد و دارای سایزبندی های مختلفی است. نازل جوشکاری سایز 4 ایلدیز ترکیه برای ورق های فلزی با ضخامت 4 تا 6 میلی متر مورد استفاده قرار می گیرد.
از این نازل ها برای جوشکاری های طولانی مدت و ورق های ضخیم استفاده می شود برای مثال در صنایع تولید مخازن و لوله های فلزی و سایر مشاغل مرتبط استفاده می شود. این نازل از محبوب ترین و رایج ترین نازل های جوشکاری بین جوشکاران و صنعتگران در دنیا می باشد.

مشاهده محصولات جوشکاری هواگاز ابزار دلتا

جنس ساختار این نازل جوشکاری هواگاز از آلیاژ برنج و مس است و به دلیل بالا بودن کیفیت آن، عملکرد و مقاومت حرارتی بسیار بالایی دارد. فشار توصیه شده و مصرفی این نازل جوش برای گاز اکسیژن 2.5 بار و برای گاز استیلن 0.25 تا 0.35 توصیه شده است.

شرکت ایلدیز تولید کننده و صادرکننده تجهیزات با کیفیت جوش و برش هواگاز با استاندارد های اروپایی می باشد که با قیمت های رقابتی توانسته جایگاه خود را بین رقبای اروپایی و آسیایی کسب کند.

شرکت ابزار صنعتی دلتا وارد کننده انواع محصولات و تجهیزات جوش و برش هواگاز در ایران می باشد. میتوانید جهت مشاوره و خرید محصولات و تجهیزات هواگاز از قبیل : سرپیک جوش، نازل جوش و… و با مشاورین ابزار دلتا تماس حاصل فرمایید . 02166349691

قرعه کشی 2/5 میلیونی آگهیفای رو از دست نده ! هر ماه 1 عدد دستگاه ذخیره شماره مشتریان دایرکت شرکت در قرعه کشی
+