آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
نازل جوشکاری هواگاز سایز 6 ایلدیز ترکیه

توضیحات آگهی

نازل جوشکاری هواگاز سایز 6 ایلدیز ترکیه
یکی از محصولات مصرفی در صنعت جوشکاری هواگاز نازل جوشکاری ایلدیز است این نازل جوش برای جوشکاری از طریق اکسیژن و گاز استیلن یا پروپان مورد استفاده قرار می گیرد. این نازل جوشکاری ساخته شده و کپی شده از نازل گلور سوئیس است که با کد فنی 3616 شناسایی و معرفی  می گردد و دارای سایزبندی های مختلفی است. نازل جوشکاری سایز 6 ایلدیز ترکیه برای ورق های فلزی با ضخامت 9 تا 14 میلیمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

از این نازل ها برای جوشکاری های طولانی مدت و ورق های ضخیم استفاده می شود برای مثال در صنایع تولید مخازن و لوله های فلزی و سایر مشاغل مرتبط استفاده می شود. این نازل از محبوب ترین و رایج ترین نازل های جوشکاری بین جوشکاران و صنعتگران در دنیا می باشد.

مشاهده محصولات جوشکاری هواگاز ابزار دلتا

جنس این نازل جوشکاری هواگاز از آلیاژ برنج و مس است و به دلیل بالا بودن کیفیت آن، عملکرد و مقاومت حرارتی بسیار بالایی دارد. فشار توصیه شده و مصرفی این نازل جوش برای گاز اکسیژن 2.5 بار و برای گاز استیلن 0.3 توصیه شده است.

شرکت ایلدیز تولید کننده و صادرکننده محصولات با کیفیت جوش و برش هواگاز با استاندارد های اروپایی میباشد که با قیمت های رقابتی توانسته جایگاه خود را بین رقبای اروپایی و آسیایی کسب کند.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+