آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
نازل هوابرش هواگاز 190 تا 300 میلیمتر ایلدیز

توضیحات آگهی

نازل هوابرش هواگاز 190 تا 300 میلیمتر ایلدیز
یکی از نیازهای اصلی و مصرفی در برشکاری هواگاز، نازل هوابرش 190 تا 300 میلیمتر ایلدیز است که ساخت کشور ترکیه می باشد و با کد فنی 4536p شناسایی می شود. این نازل برشکاری مناسب برش انواع ورق های فلزی تا ضخامت 300 میلی متر می باشد. این نازل به اسامی دیگری مانند نازل بوتانی ، نازل سه پله دو تیکه نیز شناخته می شود.

نازل های شرکت ایلدیز ترکیه همانند شرکت گلور سوئیس بر اساس میلیمتر سایزبندی شده است که سایز آن معادل 6 و معادل اینچی آن 1/8 می باشد. این محصول برای برش به 6.5 تا 7.5 بار فشار اکسیژن و 0.7 بار فشار پروپان نیاز دارد و برای برشکاری تا ضخامت 190 تا 300 میلیمتر مناسب است. این نازل از آلیاژ مس و برنج ساخته شده است که سبب بالاتر رفتن کیفیت قطعه و طولانی تر شدن عمر مصرفی در کنار مقاومت بیشتر در مقابل حرارت می باشد.

مشاهده دیگر محصولات نازل برشکاری جوشیار

برای خرید محصولات هواگاز از جمله سرپیک، نازل جوش و نازل برش و دیگر تجهیزات جوش و برش به برند و مدل آن دقت کنید به دلیل این که هر برند طراحی و ساختار منحصر به فرد خود را دارند. این برند محصولات خود را یا کیفیت بسیار بالا و قیمت رقابتی ارائه می کند و سبب شده است در مشتریان زیادی در کشور اروپایی و آسیایی داشته باشد.

جهت خرید و مشاوره درباره این محصول و دیگر محصولات جوشکاری و برشکاری هواگاز می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت با کارشناسان ابزار دلتا در تماس ( 02167628000 ) باشید.

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+