آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
نمک مخصوص ماشین ظرفشویی – نمک شیلاتی دانه بندی مش 90 – کارخانه شایان تولید کننده انواع نمک های صنعتی شایان

توضیحات آگهی

ما کارخانه نمک شایان هستیم و یکی از مهم ترین بخش تولیدات ما، تولید نمک مخصوص صنایع شوینده و بهداشتی در تناژ های بالای یک تن است.
کارکرد و وظیفه نمک ماشین ظرفشویی چیست؟
باید بگوییم که نمک ظرفشویی مهم ترین و کلیدی ترین عضو ماشین ظرفشویی شماست، همان طور که ماشین ظرفشویی برای شستن ظروف به قرص و یا ژل ماشین ظرفشویی احتیاج دارد به همان میزان نیز به نمک ظرفشویی احتیاج دارد. زیرا یک ماشین ظرفشویی برای شستن ظروف از فشار آب برای این کار استفاده می کند که این فشار می تواند باعث کدر شدن و خش افتادن ظروف شما شود، در اینجا ماشین ظرفشویی با استفاده از نمک، میزان سختی آب را کاهش می دهد تا در طی شستشو باعث جلوگیری از خش افتادن ظروف و کدر شدن آن ها شود. و بزرگترین اشتباه این است که بسیاری از افراد تصور می کنند زمانی که از قرص ماشین ظرفشویی استفاده می کنند احتیاجی به نمک ماشین ظرفشویی ندارند در صورتی که اشتباه بسیار بزرگی است.
نمک ظرفشویی اصل یا تقلبی را چگونه تشخیص دهیم؟
خرید یک نمک ماشین ظرفشویی تقلبی علاوه بر صدمه زدن به خود دستگاه باعث کدر شدن و خش افتادن ظروف می شود. نمک تقلبی نه تنها سختی آب را نمی گیرد بلکه ایجاد سختی بیشتر نیز می کند؛ و تنها چراغ نمک ظرفشویی را خاموش نگه می دارد. برای اطمینان از خرید کالای اصل باید از جایی معتبر خرید کنید.
درباره نمک شایان می توان گفت کیفیت تأیید شده و تضمین شده، جزئی تفکیک ناپذیر از محصولات نمک ما محسوب می شود.
ما در شرکت نمک شایان تمام تلاش خود را کرده ایم تا بهترین محصول را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بر طبق استانداردهای کشوری و جهانی تولید کنیم و در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود میتوانید به وبسایت رسمی شرکت نمک شایان مراجعه نمایید و با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

کارخانه : 02334583291
دفتر مرکزی : 02177591208
موبایل : 0366711838 – 09121381069

توجه: ازین پس ، برای ثبت آگهی می بایست ابتدا مجوز ثبت آگهی خریداری نمایید. کد تخفیف ۵۰ درصدی ویژه نوروز ۱۴۰۲ : norouz1402برو به صفحه خرید مجوز ثبت آگهی
+