آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
فروش شفت انکودر کابین های آسانسور

توضیحات آگهی

شرکت آکسون همراه با پشتیبانی برتر برای ارائه خدمات قابل اعتماد و مقرون به صرفه و با توجه به ذهنیت خلاقانه و مبتکرانه به نیازههای مشتریان خود پاسخ میدهد. ما با استقبال از هرکدام از مشتریان خود با داشتن یک حس شخصی و محیط دوستانه ، بر قدرت کیفیت و نه کمیت تأکید می کنیم. مابا خط مشی کاری که بر اساس ارائه خدمات برجسته و ایجاد روابط با مشتری ایجاد شده است محصولات و خدماتی را ارائه می دهیم که برای ایجاد نتایج مثبت برای مشتریان خود طراحی شده اند.
شرکت آکســــون برای دستیابی به این هدف توجه ویژه ای به منابع انسانی و پرسنل مجرب و کارآمد دارد. این شرکت دارای تیم مدیریتی با تجربه و دارای مدرک بالا است که در زمینه های مختلف مدیریت تخصص دارند. تعهد و تخصص این افراد در کیفیت کار این شرکت تأثیر معنی داری داشته است.
تیم فروش و بازاریابی ما به عنوان مهندسی فروش با آگاهی دقیق از نیازهای مصرف کنندگان فعالیت می کند و آنها انتخاب و محصولات مناسب را در زمان مناسب برای مشتریان ارائه می دهند .علاوه بر این ، در بخش تحقیق و توسعه بازار ، ارزیابی و تحقیقات مداوم کارشناسان بازاریابی ، برنامه های مفصلی برای دستیابی به اهداف تعیین شده ارائه و به کار می برد. پس از شناسایی نیازهای مشتری ، مهندسان بخش طراحی ، با استفاده از جدیدترین روشها و نرم افزارهای پیشرفته تا طراحی سفارشی ، با توجه به نیاز مشتری و آخرین استاندارد های صنعت آسانسور توجه می کنند.
آکــــــسون برای هر مرحله از نصب آسانسورها ، پله برقی ها و پارکینگ هوشمند SMART از قبیل ریل های راهنما ، دربها ، تیم های نصب و راه اندازی مکانیکی و برقی دارای تیم های مختلفی است و هر یک از مراحل نصب زیر نظرمدیریت پروژه ها انجام می شود.
کلیه مراحل کار ، از بازاریابی گرفته تا سفارش و تحویل ، زیر نظر بهترین کارکنان کنترل می شود تا نظارت و ارزیابی نتیجه نهایی مطابق با استانداردهای تعریف شده باشد.

قرعه کشی 2/5 میلیونی آگهیفای رو از دست نده ! هر ماه 1 عدد دستگاه ذخیره شماره مشتریان دایرکت شرکت در قرعه کشی
+