آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای

توضیحات آگهی

ایران گازوئیل
ثابت شده است که کارخانه پیرولیز لاستیک زباله یک موفقیت در بازیافت لاستیک زباله است. شما می توانید روغن سوخت، کربن سیاه و سیم فولادی را با دستگاه بگیرید. روغن را می توان با مواد سوختی صنعتی و دیزل (تصفیه شده بیشتر)جایگزین کرد. بنابراین، بازیافت لاستیک ضایعاتی نه تنها می تواند “آلودگی سیاه” را کاهش دهد، بلکه می تواند سود ایجاد کند و بحران انرژی را از بین ببرد.
محصولات مفید از پیرولیز لاستیک
کارخانه بازیافت پیرولیز لاستیک از فناوری معروف پیرولیز استفاده می کند که می تواند لاستیک ضایعات را به روغن سوخت، کربن سیاه، سیم فولادی (فقط برای لاستیک) با کارایی بالا تبدیل کند. محصولات نهایی می توانند به طور گسترده در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار گیرند. تمام محصولات نهایی دستگاه پیرولیز تایر ضایعاتی تقاضای بالایی دارند و به خوبی در بازار به فروش می رسند که قطعا مزایایی را برای شما به همراه خواهد داشت.
پیرولیز فرایندی ترموشیمیایی است که طی آن مواد آلی در اثر گرما تجزیه یا به عبارتی پیرولیز (به انگلیسی: Pyrolysis ) می‌شوند. این فرایند مشتمل بر تغییر همزمان ترکیب شیمیایی و فاز فیزیکی بوده و فرایندی برگشت‌ناپذیر است. از هم پاشیدگی یک ترکیب به وسیله گرما، پیرولیز خوانده می‌شود.
روش های ویژه ای که می تواند بازده گازوئیل را بهبود بخشد.
مواد لاستیکی مختلف بازده روغن متفاوتی دارند. به منظور بهبود عملکرد روغن، دو روش ویژه داریم. اولا، در مقایسه با کندانسورهای عمومی، کندانسور لوله ای ما دارای سیستم خنک کننده بزرگتر و اثر خنک کننده بهتر است که می تواند عملکرد روغن را تا حد زیادی بهبود بخشد. علاوه بر این، نگهداری از آن آسان است، که برای مشتریان بسیار راحت است. در مرحله دوم، ما می توانیم کاتالیزور ویژه ای را تهیه کنیم که از 24 ماده شیمیایی ساخته شده است. کاتالیزور نه تنها محتوای گوگرد و چگالی روغن را کاهش می دهد، بلکه طعم و رنگ آن را نیز بهبود می بخشد.همچنین یک سال گارانتی و تضمین خرید محصول نهایی را داریم.
تلفن های تماس:
09120130778
09121001056