آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
[avans-voucher-form id=14904]
[avans-voucher-form id=14904]
[avans-voucher-form id=14904]
[avans-voucher-form id=14904]

کد اعتباری چیست ؟

کد اعتباری همان طور که از نام شان پیداست به کدهایی گفته میشود که دارای میزانی اعتبار تعیین شده هستند و با وارد کردن آنها در باکس مربوطه ، اعتبار تعیین شده به پنل کسب درآمد تان اضافه میشود .

چگونه می توان کدهای اعتباری (ووچر) آگهیفای را تهیه کرد ؟

همان طور که می دانید کاربران می توانند با فعالیت در سیستم کسب درآمد سایت اعتبار به دست بیاورند و درآمد شان را برداشت نمایند و صاحبان مشاغل  و کسب و کارها نیز می توانند اعتبار شان را به کیف پول خود منتقل کنند و از آن برای پرداخت هزینه ثبت و ویژه کردن آگهی ، فعالسازی مجوز درج آگهی و … استفاده نمایند.

همچنین ما هر  چند وقت یکبار قرعه کشی با جوایز ارزنده برگزار می کنیم که برای شرکت در قرعه کشی باید از اعتبار کسب درآمد تان استفاده کنید . برخی کاربران با فعالیت در سیستم کسب درآمد اعتبار لازم برای خرید بلیط قرعه کشی را به دست می آورند و بعضی کاربران بخصوص صاحبان کسب و کارهای بزرگ ، که تمایلی به فعالیت در سیستم کسب درآمد ندارند ودر عین حال نیز میخواهند در قرعه کشی ها شرکت کنند بهترین گزینه برایشان ، خرید کد اعتباری می باشد که می توانند بصورت مستقیم از سایت سفارش دهند و یا از نمایندگان احراز شده ما ، کدهای اعتباری مورد نیازشان را خریداری نمایند. بزودی فهرستی از نمایندگان معتبر جهت خرید کدهای اعتباری آگهیفای را در همین صفحه معرفی می کنیم.

همچنین کدهای اعتباری معمولا دارای تخفیف 10 الی 20 درصدی هستند