آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای

بخشنده بودن بیش از آنکه توانایی مالی بخواهد قلب بزرگ میخواهد……

درباره قلک خیریه آگهیفای!

ما از همان روزهای اول راه اندازی سایت آگهیفای با خود عهد بستیم که هر ماه بخشی از سایت را صرف امور خیرخواهانه و انسان دوستانه کنیم و در حد توان مان ، گرهی از مشکلات هموطنان عزیز مان باز کنیم .

ما معمولا بصورت ناشناس و بدون اطلاع افراد نیازمند ، مبلغی  به حساب شان واریز می کنیم ، متاسفانه باتوجه به اوضاع اقتصادی فعلی ، منابع درآمدی ما محدود بوده و امکان تحت پوشش قرار دادن افراد زیادی را نداریم و برای اینکه بتوانیم به افراد بیشتری کمک کنیم ، دست به دامان شما مهربانان شدیم و درنظر داریم تا درصورت استقبال و همراهی شما ،هر ماه موجودی قلک خیریه را در این صفحه نمایش دهیم و همچنین گزارشات مستند از امور خیریه انجام  شده را در همین صفحه منتشر کنیم .

چگونه می توانم در امور خیریه سهیم باشم؟

اول از همه از شما بابت داشتن قلبی مهربان و حس انسان دوستانه تان سپاسگزاریم .

برای سهیم شدن در ثواب امور خیریه ، کافیست در سایت تراکنش انجام دهید. بخشی از مبلغ هر تراکنش به قلک خیریه آگهیفای اضافه میشود و هر چند روز یکبار ، موجودی قلک بروزرسانی میشود و اول هر ماه ، این مبلغ در اختیار نهادهای خیریه ذیصلاح قرار داده میشود و یا مستقیما توسط ما به حساب افراد واجد شرایط واریز میشود.

ما به شما این اطمینان را می دهیم این کار را صادقانه انجام می دهیم گزارشی از امور خیریه را به منظور شفاف سازی در همین صفحه قرار می دهیم.

تعداد خیرین سایت

تاکنون 1 نفر

موجودی این ماه قلک خیریه

تاکنون 1000 تومان