آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
earn money from android app scaled 1

راهنمای کسب درآمد سایت آگهیفای

سلام و درود . سیستم کسب درآمد سایت آگهیفای بروزرسانی شد و ازین پس می توانید با فعالیت  در سایت آگهیفای به کسب درآمد بپردازید.

ورود به سیستم کسب درآمد

 

روشهای کسب درآمد از سایت آگهیفای

روشهای متعددی برای کسب درآمد در سایت آگهیفای وجود دارد  که برخی از آنها عبارتند از :

1- بازدید از آگهی ها

2- زیرمجموعه گیری

3- شرکت  در قرعه کشی

4- شرکت در مینی جابها

5- چرخاندن گردونه شانس

6- تماشای ویدیو

و …. که برخی از این روشها در حال حاضر فعال بوده و برخی دیگر  نیز در بروزرسانی های بعدی ، به سایت افزوده خواهد شد.

درآمد از فعالیت ها :

در سایت آگهیفای درازای فعالیت های مختلف ، پاداش تعیین شده را دریافت می نمایید که در حال حاضر پاداش فعالیت ها در سایت آگهیفای به شرح  ذیل می باشد.

1- هدیه عضویت : 25هزار تومان

2- هدیه تکمیل  پروفایل : 25 هزار تومان

3- بازدید از آگهی ها : 200 تومان (به ازای بازدید از هر آگهی به مدت 1 دقیقه)

4- پاداش زیرمجموعه گیری :  2000 تومان

5- شرکت در مینی جاب ها ، (بین 1000 الی 50 هزار تومان)

6- پورسانت شارژ کیف پول : 20 درصد تخفیف برای کسب و کارهای استففاده کننده از کد معرف شما و 20 درصد هم پورسانت برای شما .

توجه : می توانید از زیرمجموعه ها و کسب و کارهای معرفی شده تان بخواهید برای بهره مندی از 20 درصد تخفیف در هزینه ثبت آگهی و خرید مجوز ، کیف پول خود را شارژ نمایند و در صفحه پرداخت ، کد معرف شما را وارد نمایند تا از 20 درصد تخفیف بهره مند شوند و شما نیز به همان میزان (20 درصد) پورسانت دریافت خواهید نمود.

محدودیت های اعمال شده در کسب درآمد :

بازدید از آگهی ها : روزانه 500 آگهی

زیرمجموعه گیری : روزانه 50 زیرمجموعه

حدنصاب برای برداشت درآمد : ( انتقال به کیف پول و استفاده برای خرید پلن ، ارتقاء آگهی و … 100 هزار تومان و واریز به حساب بانکی 500 هزار تومان )

 

دستور العمل و حدنصاب برداشت درآمد :

اگر صاحب کسب و کاری هستید می توانید با رسیدن موجودی امتیازات تان به 100 تومان ، آن را به کیف پول تان منتقل نمایید و از آن برای پرداخت هزینه ثبت آگهی پولی ، ویژه و نردبان آگهی ، خرید مجوز ثبت آگهی و … استفاده نمایید.

اما اگر قصد برداشت درآمد تان را دارید ، باید درآمد تان به 500 هزار تومان برسد و پس از آن ، از طریق چت آنلاین درخواست برداشت خود را ثبت نمایید.

درنظر داشته باشید ، اگر قصد برداشت درآمد تان را دارید ، به هیچ عنوان درآمد تان را به کیف پول منتقل نکنید چراکه واریز درآمد پس از انتقال به کیف پول امکان پذیر نمی باشد.

قوانین سیستم کسب درآمد

لطفا قبل از فعالیت در سیستم کسب درآمد، قوانین و شرایط مربوطه را به دقت مطالعه نمایید.

  • حداقل سن قانونی برای فعالیت در سایت آگهیفای ، 18 سال می باشد. کاربران سیستم کسب درآمد می بایست دارای سیمکارت و کارت بانکی به نام خود شان باشند و درصورت استفاده از سیمکارت و کارت بانکی دیگران حساب کاربر خاطی مسدود خواهد شد.
  • برای برداشت درآمد ، نیاز به احراز هویت می باشد که کاربران باید اطلاعات لازم جهت احراز هویت را در فرم ثبت نموده و ارسال نمایند.
  • زیرمجموعه گیری با روشهای فریبنده از جمله وعده شارژ و اینترنت و … رایگان ممنوع بوده و در صورت بروز تخلف با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و منجر به جریمه سنگین و یا مسدود شدن حساب کاربری وی خواهد شد.
  • ثبت زیرمجموعه با شماره اطرافیان ، خانواده و … ممنوع بوده و در صورت مشاهده ، امتیاز تعلق گرفته به زیرمجموعه ها ، کسر خواهد شد.
  • جذب زیرمجموعه غیرفعال و فیک ممنوع بوده و درصورتی که زیرمجموعه های تان تا یک هفته پس از عضویت ، تکمیل پروفایل نکرده و فعالیتی در سایت اعم از فعالیت در سیستم کسب درآمد ، ثبت آگهی و … نداشته باشند ، امتیاز کاربران غیرفعال از حساب تان کسر خواهد شد.

اشتراک گذاری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *