آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای

کسب درآمد از طریق فعالیت های اجتماعی

سلام همان طور که می دانید ما در سایت آگهیفای ، بخشی از درآمد سایت را صرف امور انسان دوستانه و فعالیت های اجتماعی می کنیم و به منظور فرهنگ سازی در این زمینه ، امکان کسب درآمد از طریق فعالیت های اجتماعی را نیز فراهم آورده ایم.

شرکت در فعالیت های اجتماعی از جمله کاشت درخت ، کمک به خرید لوازم مدرسه برای کودکان محروم ، خرید بسته های معیشتی برای خانوارهای محروم ، کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ، کمک به خرید تجهیزات و ملزومات معلولین ، جانبازان و …  با پرداخت مبلغی مشخص ، 25 الی 30 درصد بیشتر از مبلغ پرداخت شده به حساب کسب درآمد تان منتقل خواهد شد. برای مثال یکی از فعالیت های اجتماعی ما  کاشت درخت می باشد و یکی از دلایل راه اندازی سایت آگهیفای جلوگیری از قطع درختان است که با پرداخت 100 هزار تومان ، 130 هزار تومان به موجودی کسب درآمد تان افزوده میشود.

کلیه هزینه های جمع آوری شده برای کاشت درخت ، در . 15 اسفند (روز طبیعت) صرف خرید و کاشت درخت در مناطق مختلف مشهد و سایر شهرهای استان خراسان از جمله تربت جام ، تایباد و … می شود.

همچنین مبالغ جمع آوری شده از سایر فعالیت های اجتماعی بصورت ماهانه و یا در بازه های زمانی مشخص ، صرف امور  تعیین شده میشود و گزارش آن نیز در سایت و شبک های اجتماعی آگهیفای منتشر میشود.

کاشت درخت

[gravityform id="10" title="true"]

باهم برای طبیعت 

یکی از دلایلی که باعث شد تاسایت آگهیفای را اندازی کنیم ، جلوگیری از قطع درختان  بود چراکه کسب و کارهای زیادی هستند که برای تبلیغات و برندینگ خود هنوز از روشهای سنتی (پخش تراکت و سایر اوراق تبلیغاتی) استفاده می کنند که سالانه درختان زیادی برای این کار ، قطع میشوند. 

در سایت آگهیفای صاحبان مشاغل و کسب و کارها می توانند بصورت رایگان و یا هزینه بسیار اندک ، خدمات ،محصولات و کسب و کارشان را معرفی نمایند که این کار هم بازدهی بهتری نسبت به تراکت خواهد داشت و هم از قطع درختان جلوگیری میشود.

اگر شما هم مثل ما ، عاشق و دوست دار طبیعت هستید ، می توانید با پرداخت هزینه کاشت یک درخت ، هم ما را در رسیدن به هدف مان که کمک به طبیعت هست یاری نمایید و م کل مبلغ پرداختی + 30 درصد پاداش دریافت نمایید.

توجه داشته باشید ، ظرفیت کاشت درخت محدود بوده و هر ماه فقط 100 نفر می توانند در این پویش شرکت کنند و هر کاربر فقط 1 بار می تواند این پاداش را دریافت نماید.

تمامی مبلغ جمع آوری شده توسط کاربران ، در روز 15 اسفند (روز طبیعت) صرف خرید و کاشت درخت میشود و تصاویر و ویدیو های مربوطه در سایت و شبکه های اجتماعی آگهیفای منتشر خواهد شد.

بزودی پویش های اجتماعی بیشتری به این صفحه افزوده خواهد شد....