آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای

ورود / ثبت نام

توجه : برای ثبت آگهی ابتدا می بایست یکی از مجوزهای ثبت آگهی فروشگاهی یا شخصی را فعال نمایید ، هر پلن دارای مدت انقضاء و تعداد آگهی مشخصی بوده و باتوجه به نیاز خود می توانید پلن های ثبت آگهی را مقایسه نموده و پلن مورد نیاز خودرا انتخاب و فعال نمایید.

هیچ محدودیتی در مورد تعداد آگهی روزانه ندارید و می توانید تمامی آگهی های موجود در پلن خریداری شده را در یک روز هم ثبت نمایید ، اما به منظور افزایش بازدهی آگهی ها ، از هر کاربر روزانه حداکثر 30 آگهی منتشر میشود.

برای افزایش بازدهی و بیشتر دیده شدن آگهی های تان می توانید آگهی تان را ویژه کنید تا در بهترین و پربازدیدترین قسمتهای سایت و اپلیکیشن نمایش داده شود . همچنین آگهی های ویژه در صفحه اول اپلیکیشن استوری میشوند و تا زمانی که آگهی فعال باشد ، در بخش استوری ها نیز ، قابل مشاهده خواهد بود.

بازه زمانی بررسی و انتشار آگهی ها :

آگهی ها در روزهای عادی از ساعت 9 صبح الی 12 شب در بازه های زمانی مختلف منتشر می شوند و به منظور افزایش بازدهی آگهی ها ، روزهای تعطیل معمولا آگهی منتشر نمی شود و یا تعداد بسیار اندکی از آگهی ها (آگهی های شخصی ) در روزهای تعطیل منتشر میشوند . 

درصورت تمایل می توانید اپلیکیشن اندروید آگهیفای را از کافه بازار نصب نمایید تا بتوانید راحت تر و سریع تر آگهی تان را ثبت کنید.

برای نصب اپلیکیشن به پایین صفحه ( فوتر ) مراجعه نمایید .

هزینه پلن های شخصی و فروشگاهی کاهش یافت مشاهده قیمت + خرید پلن
+