آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای
آگهیفای | کلاهبرداری سایت شیرد / شارد / shared88.cc

کلاهبرداری سایت شیرد / شارد / shared88.cc

سلام ، ما در این پست قصد داریم تا شما را از پشت پرده کلاه برداری سایتی به نام shared88.cc که با نام شارد و شیرد نیز شناخته می شود ، آگاه کنیم.

توجه : ما در مقاله ای تحت عنوان ” چگونه سایت و پروژه های اسکم را تشخیص دهیم ؟ (به همراه لیست پروژه های اسکم ) ” به طور کامل در مورد روشهای کلاهبرداری اینترنتی توضیح  داده ایم که با کلیک روی عنوان مقاله میتوانید این مقاله را مطالعه نمایید.

لطفا به هیچ عنوان در این سایت سرمایه گذاری نکنید و به آن اعتماد نکنید. برای اطلاع از نحوه کلاهبرداری این سایت این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

با عضویت در صرافی پول نو ، به ازای هر زیرمجموعه ۱۵۰۰۰ تومان پاداش دریافت کنید

برای عضویت در صرافی پول نو اینجا را کلیک کنید

اول از همه این که این سایت به چه روشی کلاه برداری می کند ؟

روش کلاه برداری این سایت (طرح پانزی یا ponzi scheme ) می باشد که شخصی به نام چارلز پانزی در سال 1920 برای اولین بار با این روش از افراد زیادی کلاهبرداری کرد و از همین رو این روش پانزی نامیده شد. اما اجازه دهید تا این روش را با ذکر مثال توضیح دهیم.

فرض کنید شخصی به نام جاوید ( منظور جاوید سریال یاغی نیست و این نام بصورت تصادفی انتخاب شده ) ، با راه اندازی سایتی ، به کاربران این وعده را می دهد که درازای سرمایه گذاری ، روزانه 5 درصد سود به شما پرداخت می کند و برای قانونی و موجه جلوه دادن کار خود ، به شما اعلام میکند که پولهایی که توسط کاربران پرداخت میشود در بازار های جهانی از جمله فارکس ، ارز های دیجیتال و … سرمایه گذاری می کند و ماهانه سود زیادی از این روش کسب می کند و این سود را با کاربران تقسیم می کند . با این ترفند ، به شما اطمینان می دهد که پول شما در جایی سرمایه گذاری میشود و ماهیانه سود مشخصی دریافت می کنید.

یا اینکه برخی از سایت ها از جمله همین سایت shared88.cc که با نام های شارد و شیرد در ایران شناخته میشود ، روش دیگرای را برای کلاه برداری خود در نظر می گیرند و آن هم این است که جاب ها و وظایفی را تعیین میکنند و می گویند برای دریافت سود روزانه باید این کارها را انجام دهید .

چنین پیشنهادی قطعا وسوسه کننده است و باعث میشود از روی کنجکاوی هم که شده مبلغی را در این سایت سرمایه گذاری کنید. و اغلب این سایتها ، به شما امکان شروع با سرمایه کم را نیز می دهند و شما پس از واریز مبلغی اندک مثلا 1000000 تومان ، تا چند روز روانه 50 هزار تومان دریافت خواهید کرد و پس از 20 روز ، اصل پول تان را دریافت می کنید و وقتی چند روز ، واریزی توسط این سایت انجام شد ، شما احساس می کنید این سایت معتبر است و قرار است تا همیشه به شما سود بدهد و از همین رو تصمیم می گیرید تا درآمد بیشتری از این سایت کسب کنید .

و این بار به جای 1 میلیون تومان ، 10 میلیون تومان می گذارید تا به خیال خودتان به جای 50 هزار تومان ، روزانه 500 هزار تومان درآمد کسب کنید و در این حین ، در سایت اعلام میشود که در مثلا به ازای هر زیرمجموعه 100 هزار تومان پاداش می دهد و همچنین 5 درصد هم پورسانت از تراکنش های زیرمجموعه های تان کسب می کنید که این پیشنهاد باعث میشود تا شما که چند بار سود تان را دریافت کرده اید ، این پیشنهاد را به اطرافیان و خانواده و دوستان خود بدهید و خوب همان طور که می دانید ، این افراد به شما راحت تر اعتماد می کنند تا افراد غریبه و از طرفی شما برای اینکه بتوانید نزدیکان خود را در این سود شریک کنید ، دست به هر کاری خواهید زد تا به آنها ثابت کنید که می توانند از این سایت درآمد کسب کنند .

اما چه سرنوشتی در انتظار شما و افرادیست که به این سایت ها پیوسته اید ؟ 

این سایت ها تا زمانیکه توسط کاربران به دیگران معرفی شوند و زیرمجموعه گیری انجام شود فعالیت می کنند و درواقع سود کاربران قبلی را از محل سرمایه گذاری کاربران جدید پرداخت می کنند اما همین که مدتی کاربران جدید در سایت عضو نشوند و سرمایه جدیدی توسط کاربران جدید تزریق نشود ، جاوید قصه ما ، بدون سرو صدا سایت را جمع کرده و بدون سر و صدا ، از نظر ها پنهان می شود و در این حالت افرادی که به تازگی به این سایت ها پیوسته اند ، نه تنها سودی حاصل شان نمیشود که حتی ضرر هم می کنند و ممکن است از شما شکایت شود و شما مجرم شناخته شوید و به حبس و رد مال و … محکوم شوید و همان جریان معروف آش نخورده و دهان سوخته شود و جاوید قصه ما با پول های هنگفتی که از این کار به دست آورده ، به خوشی می زیستد و ما هم به اینکه از کجا خوردیم فکر می کنیم …

در سایت shared88.cc یا همان شیرد که البته توسط برخی به اشتباه شارد تلفظ میشود ، شما باید ابتدا حساب کاربری خود را به یکی از سطوح ویژه 1 تا 4 ارتقاء دهید که برای هر سطح ، درآمد روزانه و ماهانه مشخصی در نظر گرفته شده است و هزینه آن از 72 تتر (ارز دیجیتال با پشتوانه دلار) که حدود 2 میلیون تومان میشود شروع شده و تا 2000  تتر که به حدود 70 الی 80 میلیون تومان نیز می رسد قابل خرید است.

شما پس از خرید هر یک از سطوح کاربری موجود در سایت ، می توانید روزانه با دیدن تعدادی تبلیغ  درآمد کسب کنید و با رسیدن به 9 دلار ، برداشت کنید و همچنین به ازای زیرمجموعه گیری نیز پاداش دریافت می کنید .

توجه داشته باشید ، ما برای کسب این اطلاعات کامل از این سایت ، کلی هزینه صرف کرده ایم تا از نزدیک با جزئیات کلاهبرداری این سایت آشنا شویم  و در حین هشدار به افراد برای جلوگیری از واریز سرمایه ، توسط این شرکت حساب کاربری مان در سایت و گروه های واتساپ و تلگرامی شان حذف شد و علت آن هم گزارش کاربرانی بود که سودهای زیادی از این شرکت کسب کرده بودند و برای حفظ منافع خود ، چنین اقدامی کرده بودند و ما به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا به تحقیقات مان در این زمینه پایان دهیم و در سایت مان ، مطلبی در این رابطه منتشر کنیم.

ما حتی برای اینکه از ورورد افراد جدید به این سایت جلوگیری کنیم ، اقدام به درج آگهی در سایت ها کردیم و افرادی که تمایل به عضویت در چنین سایتی نشان می دادند را نسبت به عواقب آن مطلع می نمودیم که متاسفانه در میان این افراد ، نوجوانان زیر 18 سال هم بودند که از سر ناآگهاهی و عدم کنترل والدین ، به چنین راه هایی برای کسب درآمد روی آورده بودند

خوب اما برویم سر اصل مطلب یعنی بررسی کلاهبردار بودن سایت shared88.cc  شارد یا شیرد

دلیل اول کلاه بردار بودن سایت shared88.cc عدم شفافیت در ارائه اطلاعاتی از موقعیت آن می باشد. در سایت شارد (شیرد) ادعا شده است که دفتر آنها در هامبورگ آلمان می باشد در حالیکه هیچ عکس و مشخصات و مجوزی از شرکت ارائه نداده اند و هرگاه در این مورد سوالی پرسیده شود ، از پاسخ دادن به این سوال طفره می روند.

مورد بعدی ، این است که افرادی که به عنوان مدیر منطقه هر کاربر نامیده میشود ، ادعا می کنند در ایران هستند اما اگر از آنها بخواهید عکسی از خود در محل اقامت شان منتشر کنند ، به این خواسته شما جواب نمی دهند و با تغییر موضوع و محوریت گفتگو ، سعی در گمراه کردن شما می کنند.

دلیل دیگری که  احتمال کلاه بردار بودن این سایت را تقویت می کند ، عمر کوتاه آن می باشد ، به طوری که این سایت  فقط 2 ماه از عرم دامنه آن می گذرد و اگر آدرس آن را در سایت های بررسی عمر دامنه وارد کنید ، عمر دامنه را خواهید دید که در زمان نگارش این مقاله (22 تیر 1401) 2 ماه و 4 روز از زمان ثبت این دامنه می گذرد.

نکته دیگری که در مورد کلاه بردار بودن این سایت می توان گفت ، موقعیت سایت می باشد که اگر به گفته خودشان ، در آلمان هستند مسلما باید سایت شان روی سرورهای آلمانی باشد که خوب همان طور که می دانید یکی از معتبر ترین و قدرتمند ترین ارائه دهندگان خدمات میزبانی وب یعنی هتزنر در آلمان فعالیت میکند و مسلما خرید سرور از این ارائه دهنده ،منطقی ترین حالت می باشد. اما طی بررسی هایی انجام شده توسط تیم فنی آگهیفای ، موقعیت سرورهای این سایت ، مکزیک تشخیص داده شد.
و خوب هرطور فکر کنیم ، استفاده از سرور در مکزیک هیچ توجیهی برای سایتی که به گفته خودشان در آلمان هستند ، وجود ندارد پس در نتیجه می توان به این نتیجه گرفت ، این اقدامات برای مخفی کردن اطلاعات افراد پشت پرده این سایت می باشد.
همچنین افرادی که به عنوان مدیران منطقه شناخته می شوند ، شما را پس از اینکه سطح کاربری تان را ارتقاء دهید به گروه های واتساپ و تلگرام شان اضافه می کنند و از شما میخواهند هر روز ، گزارشی از عملکرد و دریافتی های خود ارائه دهید که این کار اولا به دلیل اعتماد سازی کاربران جدید برای ارتقاء به سطح بالاتر انجام میشود و ثانیا ، با این کار ، افراد از درآمد های یکدیگر با خبر میشوند و افرادی که درآمد بیشتری داشته باشند ، توسط سایر اعضا شناسایی میشود .
همچنین علت اینکه در گروه واتسپ افراد را اضافه می کنند این است که در واتساپ ، شماره کاربران قابل نمایش است و توسط نهاد های امنیتی ، به راحتی این افراد شناسایی می شوند و از این اقدام به منظور رد گم کردن استفاده می کنند.
همچنین هر چند روز یک بار جلسات تلگرامی با فردی به نام الکس برگزار می شود که پیام هایی توسط این حساب کاربری به گروه ارسال میشود و ما وقتی از آنها خواستیم ، این شخص ، بصورت ویدیو کال و یا ویس ، با سایر اعضا در ارتباط باشد اما همچنان باز هم به خواسته های ما تن ندادند که احتمالا این اکانت نیز یک روبات می باشد و یا می توان گفت ، آنها با این کار میخواهند خود را یک تیم و گروه بزرگ جلوه دهند و از این طریق ، کاربران را فریب دهند.
همان طور که گفته شد ، در این سایت باید روزانه تعدادی تبلیغ ببینید که که به این صورت است که تصاویری از محصولات 4 فروشگاه آمازون ، ایبی ، سوق و نون را به نمایش می گذارد و شما باید روی هر کدام کلیک کنید و پس از دو ثانیه ، پاداش تان لحاظ میشود که این خود جای سوال دارد که اولا چرا چنین کاری باید انجام شود و دوما اینکه این کار چه سودی برای فروشگاه های بزرگی چون آمازون ، ایبی و … دارد ؟
من به عنوان یک سئو کار و طراح سایت ، اعلام می کنم که این روش هیچ سودی برای این سایت ها ندارد و حتی اگر با کلیک روی آگهی کاربر ، وارد صفحه این محصولات شود هم باز هم سودی برای فروشگاه های ذکر شده ندارد . البته ناگفته نماند ، این کار ، به صورت سوری انجام میشود و فقط برای این است که به شما تلقین شود که دارید در ازای انجام کاری ، پاداش دریافت می کنید.
آنها ادعا می کنند که با این فروشگاه ها قرارداد دارند و برای افزایش فروش محصولات این فروشگاه ها ، این کار مفید است اما اولا این فروشگاه ها نیازی به چنین برنامه هایی ندارند دوما ، این کار هیچ تاثیری روی این فروشگاه ها چه از نظر برندینگ و چه از نظر ترافیک نداشته و حتی ممکن است اگر چنین کاری واقعا انجام شود ( نمایش صفحات محصولات به کاربران در مدت زمان کوتاه که حدود 2 ثانیه می باشد) ، سایت از نظر سئو و بانس ریت و … دچار آسیب هایی شود.
توجه : سایت اسکم شد و واریزی ها انجام نمی‌شود. سایت شیرد یک ماه پس از هشدار و اطلاع رسانی ما جمع شد . امیدواریم در این مدت ، توانسته باشیم از اتلاف سرمایه هموطنان مان جلوگیری کرده باشیم.
 
اشتراک گذاری

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. امیر حسین
  امیر حسین ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

  شما اگه راست میگین الان یک سایت به اسم ترید یونایتد هست الان پرس وجو کنید ببنید کلاهبردار یا نه ما که هر چی تواینترنت میزنیم چیزی بالا نمیاد خواهش بعدش که رفتن نیای نگین

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

   این سایت هم اسکم هست و نحوه کارکردش شبیه سایت اتتو هست که چند روز پیش اسکم شد.

  2. 😄
   😄 ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

   من تو این شرکت بودم. هیچی هم نزاشتم. ولی شرکت تیمز خوب جواب داده. زیر مجموعه هام رو همه رو خودم شارژ کردم. هیچ ضرری هم نکردیم. میتونه همین الان جمع کنه بره. این طور کارها باید سطح طمعت بالا نباشه

  3. محسن
   محسن ۱۰ آبان ۱۴۰۱ پاسخ

   با سلام دوستانی که در سایت های نامعتبر و اسکم ثبت نام میکنند باید ریسک از دست دادنم سرمایه راهم بپذیرند روزانه بیش از هزاران نفر ایرانی در سایت های پانزی پول خودشون رو از دست میدن خیلی ها هم هستند که زندگی شان را فروخته و ریسک کرده اند که این روش درستی نیستش پیشنهاد من اینه که بروید و مدتی وقت بگذارید و ترید کردن را یاد بگیرید این میتونه برای شما بهتر و کم خطر تر باشه .

 2. عطیه فرجی
  عطیه فرجی ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  شما هم وقتی بستن اطلاع رسانی میکنید
  این خودش خییییلی مشکوکه
  قبلا هرچی سرچ میکردیم اطلاعاتی نبود
  همین که کلاه برداری شد شما انذار میدهید

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام به تاریخ نگارش مقاله توجه کنید ، برای یک ماه قبله و ما از یک ماه قبل در موردش هسپار دادیم . اینکه قبلا سرچ کردید نبوده ، دلیلش اینه که ی مدت زمان میبره تا گوگل یک مقاله رو ایندکس کنه و تو سرپ ( فهرست نتایج جستجو ) نشون بده.

 3. مستعار
  مستعار ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  سلام
  وقتتون بخیر
  من هم vip3 و هم vip2 را خریداری کردم
  متاسفانه امروز فهمیدم سایت کلاهبرداره.
  افراد مالباخته اگر شکایت کنند میتوانند سرمایه خود را از شیرد پس بگیرند.
  آیا این سایت به پلیس فتا بابت کلاهبردار بودن توسط شما و یا مالباخته گان دیگر گزارش شده است؟
  جهت شکایت جمعی چه اقداماتی باید انجام دهیم؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید.
  منتظر پاسختان هستم.
  با تشکر

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   هیچ کاری از پلیس فتا برنمی‌آید چون گردانندگان این سایت در خارج از ایران هستند و هویت شون نامشخصه . از طریق اطلاعات دامنه و هاست و … هم قابل رهگیری نیست.
   نهایتا باید از معرف تون شکایت کنید تا برسید به بالا دستی ها .
   ی کانال هست که افرادی که تیم بزرگی دارند و جایزه گرفتند رو معرفی کرده که داریم لیست افراد سرشاخه و دارای تعداد زیرمجموعه های بالا رو استخراج میکنیم که در اختیار نهادهای مربوطه قرار بگیره.

   1. مستعار
    مستعار ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

    سلام وقتتون بخیر
    با تشکر از زحمات شما و همکارانتان برای راه اندازی کانال و معرفی افراد سرشاخه به نهاد های مربوطه لطفا اسم کانال تان را درج کنید تا ما هم اطلاع رسانی کنیم.
    با سپاس

    1. مجید مقدم
     مجید مقدم ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

     سلام کانال رسمی آگهیفای : https://t.me/agahify

 4. ملیحه
  ملیحه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  من بگول حرف بعضی خوردم هر که اول نوشت سود کرد اما مای که اخر نوشتیم ضرر

 5. حامد
  حامد ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  سلام خدا ازشون نگذر ه منvip3بودم چند روزی قبل از تعطیلی شرکت مدیر منطقه بهم فشار می آورد که بایدبه vip4ارتقا بدی خوب شد به حرفش گوش ندادم ایزابل هرجا هستی انشالله خیر نبینی

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   اینها همون طور که گفته شد ، سیاست شون اینه که اول با یک مقدار سرمایه کم واردتون می‌کنند و بعد ی مدت که سود شو دیدید ، برای ارتقاء سطح ، وسوسه تون می‌کنند و بعد که ارتقاء سطح دادید ، دیگه تمام …

 6. ناشناس
  ناشناس ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  لطفا در مورد شرکت تیمز هم اطلاعاتی اگه دارید بفرمایید

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام آدرس سایتش رو بفرستید بررسی بشه

 7. ناشناس
  ناشناس ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  چرا من قبلا شارد رو سرچ کردم اما هیچ مطلبی درمورد این سایت نیاورد و متاسفانه وارد شدم و نصف سرمایه م رفت. ۱۳ مرداد وارد شدم. لعنت بهشون

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   همینکه در موردش اطلاعاتی نبود خودش یعنی ی جای کار میلنگه و مشکوکه

  2. عبدالخالق بلوچ
   عبدالخالق بلوچ ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام خوبی ممنون داداش ولی اینو من دیر دیدم من وای ای فی ۳بودم که با ۲۰ملیون فعال کردم تمام دار و ندارم بود بخدا خدا بهش خیره نده انشااللّه

  3. مستعار
   مستعار ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   من هم قبل از ثبت نام جمله:
   “آیا شیرد کلاهبردار هست” را سرچ کردم اما خیلی تعجب میکنم چرا سایت شما تو نتایج جستجو نبود و من سایت شما را ندیدم.

 8. امید
  امید ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  متاسفانه این سایت با اینکه میدونه کلاهبرداریه
  اطلاع رسانیش محدود به سایت خودشه که میزان بازدید سایت ۱۰ نفر در روز هم نمیشه .این خوب نیست لطفا در سطح کلان اطلاع رسانی کنیداگر در این چند روز این کار رو میکردد میلاردها تومن از کشور خار ج نمیشد

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   دوست عزیز ما از یکی دو ماه قبل تو گروه های مربوط به این سایت در واتساپ و تلگرام به افراد زیادی هشدار دادیم در موردش ولی یا بلاک شدیم و یا به مدیرای سایت گزارش دادند و از گروه ها اخراج شدیم. ما در حد توان خودمون تلاش کردیم برای جلوگیری از زیان افراد بیشتر . حتی کلی هزینه کردیم که سایت تو کلمات مرتبط با سایت شیرد بیاد بالا بلکه چهار نفر قبل اینکه تو این سایت‌ها پول بذارن ی سرچ بکنند و با ماهیت و هویت این سایت ها آشنا بشن ولی بازهم انگار بدهکاریم .

   1. مجید مقدم
    مجید مقدم ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

    ضمنأ ما در تمامی سایتهای حوزه کریپتو که در مورد سایت های اسکم مطلب گذاشته بودند هم کامنت دادیم و به کسانی که در مورد این سایت می‌پرسیدند گفتیم که این سایت بزودی جمع میشه همچین تو سایت‌هایی اسکم ادوایز و… هم گزارش دادیم .

  2. ملیحه
   ملیحه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   من بگول حرف بعضی خوردم هر که اول نوشت سود کرد اما مای که اخر نوشتیم ضرر

 9. معصومه همتی
  معصومه همتی ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  الان چاره چیه باید چکار کنیم تو اینجا بالای پنج هزار نفر پولشون و از دست دادن

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   کار خاصی نمیشه کرد چون عوامل سایت خارج از ایران هستند. تنها راهش اینه که از افرادی که که شمارو دعوت کردند شکایت کنید.
   شاید اینطوری بشه بخشی از سرمایه های کاربران رو برگردوند .

 10. ملیحه
  ملیحه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  شما خدا کمک کنید پول ۵هزار جوان ایرانی به باد رفته به خدا توگروه بودم یکی رفته پول نزول گرفته خودم وام گرفتم شما از این طریق کمک کنید

  1. حامد
   حامد ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام خدا ازشون نگذر ه منvip3بودم چند روزی قبل از تعطیلی شرکت مدیر منطقه بهم فشار می آورد که بایدبه vip4ارتقا بدی خوب شد به حرفش گوش ندادم ایزابل هرجا هستی انشالله خیر نبینی

 11. سارا
  سارا ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  خداازشون نگذره کلاهبرداری بود امروز جمع کردن رفتن پولا روهم بردن
  ببین ایرانی ها به چه روزی افتادن که ازنظر اقتصادی تو یه کار هم ریسک باشه چنگ میزنن
  وای به حال ماها

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   متاسفانه ما از یک ماه پیش که اطلاع رسانی کردیم و هشدار دادیم خیلی ها بهمون تهمت هایی میزدند و حتی وقتی پی وی افراد تو گروه در مورد این سایت هشدار میدادیم ، به ادمین ها گزارش میدادند و باعث شدند مارو از گروه حذف کنند و نتونیم به بقیه هشدار بدیم

  2. حسین
   حسین ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام.من هفته قبل اشتراک خریدم بخاطر این کرونای لعنتی و سیاست اقتصادی دولت رئیسی همه سرمایه من از دست رفت و اینجوری امیدوار بودم دوباره نفسی تازه کنم که متاسفانه حتی یک ریال هم برداشت نکردم.من همیشه واسه این کارها تحقیق میکنم ولی این دفعه بخاطر ناچاری و اینکه دیدم دوستم داره انجام میده وسوسه شدم و کاری که نباید میشد انجام دادم! اگه یک دقیقه مثل الان وقت میزاشتم و یک سرچ ساده میزدم این ضرر بهم نمی رسید ولی دولت شرایطی به وجود آورده که اکثرا از همه چیز ناامید شدن!مگه ما چه گناهی کردیم که گرفتار این شرایط شدیم ؟بخدا ما انتخاب نکردیم اینطوری زندگی کنیم!خدایا نمیگیم مارو برگردون به پنجاه سال قبل ولی حداقل برگردون به دوره خاتمی که هشت سال بدون دغدغه زندگی کنیم! افسوس و هزاران افسوس

  3. مصطفی
   مصطفی ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام
   بسیار مطالب شما کامل و جامع و درست است تشکر می کنم که اطلاع رسانی میکنید و این موضوع رو ترند کنید و برچسب بگذارید تا براحتی در گوگل پیدا بشه برای کسانی که دنبال تحقیق از این سایت‌ها هستند. باز هم متشکرم

 12. علی
  علی ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  منم پول گذاشته بودم امروز بسته شد 😔😔😔😔

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   متاسفم. امیدوارم ازین به بعد ، قبل از اینکه پول تون رو تو چنین سایت های بذارید قبلش در موردش تحقیق کنید . ما این مطلب رو یک ماه قبل نوشتیم و علاوه بر هزینه ای که صرف کردیم و سطح کاربری خریدیم تا با کارکرد سایت بیشتر آشنا بشیم و بتونیم اطلاعات کاملتری ارایه بدیم ، کلی هم هزینه کردیم و وقت گذاشتیم تا این مقاله رو تو گوگل بیاریم بالا و اگر فقط اسم سایت رو سرچ میکردید ، به این مقاله می‌رسیدید و شاید دچار ضرر نمیشدید

 13. علی
  علی ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  امروز شارد کلا جمع کرد رفت

 14. عبدالخانی
  عبدالخانی ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  من تو این سایت از اواخر تیرماه بودم خیلی خوب بود یک ماهه ولی اصرار کردن ارتقا دهم و. تخفیف ۵۴۰دلار برای ارتقا دادن من حدود ۶۰میلیون تومان سرمایه گذاشتم متاسفانه امروز ۲۵مرداد ماه جمع کردن و پول همه را بالا کشیدن چطور میشه علیه اینها شکایت کرد… من قبلا این اگهی تون ندیده بودم اگه خونده بودم هیچ وقت عضو نمیشدم

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   بله این سایت ها هدف شون همینه که اول با سرمایه کم چارد بشید و ی مدت سود کنید که سودش از سرمایه بقیه هست و بعد که دیدید ی مدت داره سود میده برای سود بیشتر طمع کنید و مبلغ بیشتری رو وارد سایت کنید و به وقتش جمع کنند برن

  1. حسین
   حسین ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام.من هفته قبل اشتراک خریدم بخاطر این کرونای لعنتی و سیاست اقتصادی دولت رئیسی همه سرمایه من از دست رفت و اینجوری امیدوار بودم دوباره نفسی تازه کنم که متاسفانه حتی یک ریال هم برداشت نکردم.من همیشه واسه این کارها تحقیق میکنم ولی این دفعه بخاطر ناچاری و اینکه دیدم دوستم داره انجام میده وسوسه شدم و کاری که نباید میشد انجام دادم! اگه یک دقیقه مثل الان وقت میزاشتم و یک سرچ ساده میزدم این ضرر بهم نمی رسید ولی دولت شرایطی به وجود آورده که اکثرا از همه چیز ناامید شدن!مگه ما چه گناهی کردیم که گرفتار این شرایط شدیم ؟بخدا ما انتخاب نکردیم اینطوری زندگی کنیم!خدایا نمیگیم مارو برگردون به پنجاه سال قبل ولی حداقل برگردون به دوره خاتمی که هشت سال بدون دغدغه زندگی کنیم! افسوس و هزاران افسوس

 15. حسین
  حسین ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  سلام دیشب ۵۰میلیون دادم این سایت همش رفت

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   واقعا ادم نمیدونه به افرادی مثل شما چی بگه . ۵۰ میلیون پول گذاشتید تو سایتی با این میزان ریسک بالا ؟ ما فقط برای اینکه بتونیم وارد پنل سایت بسیم و با کاراییش آشنا بشیم ۲ میلیون گذاشتیم که بتونیم به گروه ها و کانالها شون و نحوه فعالیت شون دسترسی داشته باشیم که البته برای ما همینکه بتونیم چند نفر رو نسبت به چنین سایت های مطلع کنیم جبران شده سرمایه مون .
   کاش قبلش لااقل اسم سایت رو تو گوگل سرچ میکردید .

  2. سارا
   سارا ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   خداازشون نگذره کلاهبرداری بود امروز جمع کردن رفتن پولا روهم بردن
   ببین ایرانی ها به چه روزی افتادن که ازنظر اقتصادی تو یه کار هم ریسک باشه چنگ میزنن
   وای به حال ماها

 16. محمد
  محمد ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  سلام پولا رو همه دزدیدن و بردن پانزی بود

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   ما از خیلی وقت قبل هشدار دادیم ولی کسی قبول نمیکرد .

 17. ali
  ali ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  بیشرفا … شارید هیچکس عضو نکنید کلاهبرداری همه پولام بردن

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام ما از یک ماه قبل اطلاع رسانی کردیم و کلی هم هزینه کردیم و وقت گذاشتیم تا این مقاله توگوگل بیاد بالا . کاش قبل از سرمایه گذاری ، اسم شو سرچ میکردید تو گوگل تا به این مطلب می‌رسیدید و از کلاهبرداری این سایت مطلع میشدید .

  2. ناشناس
   ناشناس ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

   من که ثبت نام کردم اما تا بیست روز واریزی انجام ندادم آقای بقول خودش جیمز پیام میفرستاد واریزی انجام بدین و سطح خ دتو ارتقا بده منم کمی مشکوک شدم دو سه ماه صبر کردم تا اگه کلاهبرداری معلوم میشه خدارو شکر از دستشون راحت شدم،خدا ازشون نگذره پول مردم رنج کشیده ایران قاپیدن،لعنت بهشون

 18. پیمان پیام
  پیمان پیام ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  سلام
  متاسفانه من این مطلب شما رو دیر دیدم و هیچ اطلاعاتی هم نداشتم و به توصیه اقوام مورد اعتماد مبلغی رو بسختی وارد کردم.
  اما الان مشخصه که این مطلب شما کاملا درسته و کلاهبرداری انجام شده است و هزاران نفر در ضررهای چند ده میلیونی هستند.
  کاش این اطلاع رسانی از طریق رسانه های مختلف انجام میشد.
  لطفا کمک کنید تا شکایتی را از آنها تنظیم کنیم و بصورت مجازی همه آن را امضا کنند تا لااقل کسی دیگر فریب نخورد.
  اگر لینک شکایتی را درست کنید همه آن را امضا خواهند کرد.
  ممنونم

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   متاسفم براتون ولی کاش ما ایرانی ها یادبگیریم که پولی که به سختی در میاریم رو تو این اوضاع اقتصادی ، اینطوری راحت دودستی تقدیم کلاهبردارای خارجی و داخلی نکنیم.
   متاسفانه به دلیل اینکه این سایت متعلق به افرادی خارجی هست ، شکایت کردن جواب نمیده و باید از معرف تون شکایت کنید تا اونام از معرف شون شکایت کنند و نهایتا بتونین از بالا دستی ها ، سرمایه ازدست رفته تون رو بگیرید که این کار فکر میکنم اگر هم جواب بده کلی زمان ببره.

  2. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   همچنین ما در گروه واتساپ و تلگرام به پی وی افزاد میرفتیم و هشدار میدادیم و اطلاع رسانی میکردیم ولی متاسفانه توسط این افراد ریپورت می‌شدیم و باعث شدند تا از گروه ها اخراج بشیم و نتونیم اطلاع رسانی کنیم که برای همین ، سایت اسکم ریپورت رو داریم راه اندازی میکنیم . امیدوارم مورد حمایت دوستان قرار بگیره

 19. هادی
  هادی ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  مطلب عالی بود. به نشر این مطالب آگاهی ساز ادامه بدین با قدرت
  همین امروز در گروه وات‌اپش خیلی ها اعلام کردن هنوز یکی دو روزه هیچ پرداختی مثل گذشته نداشتن
  پشتیبانی هم عکس شناسنامه یک مفرو فرستاده که ایشون مسوول و رابط در ایران هست و اون نمیزنه (البته اگه اون عکس درست باشه). این خودش یعنی عدم مسوولیت پذیری و کشتن وقت برای کلاه برداری بیشتر

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   باتوجه به اینکه افزاد زیادی گول چنین سایت‌هایی رو میخورن ، اقدام به راه اندازی سایتی با ادرس scamreport.ir مختص اطلاع‌رسانی در مورد سایت های کلاهبردار کردیم که به زودی فعالیت شو شروع میکنیم

  2. مستعار
   مستعار ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   من هم قبل از ثبت نام جمله:
   “آیا شیرد کلاهبردار هست” را سرچ کردم اما خیلی تعجب میکنم چرا سایت شما تو نتایج جستجو نبود و من سایت شما را ندیدم.

   1. مجید مقدم
    مجید مقدم ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

    سایت ما تو کلمات زیادی مرتبط با این سایت ، دارای جایگاه های بالا تو گوگل هست ولی این کلمه رو بالا نیست. کلا ی فرمول بهتون میگم اینو یادتون باشه هر سایتی چنین شرایطی داشت ، کلاهبردار هست .
    ۱- اینکه برای فعالیت در سایت لازم باشه تا سرمایه‌گذاری بصورت ارزی داشته باشید. منظور تتر ، ترون ، بیت کوین و … هست .
    ۲- سود روزانه ( حتی ۱ هزار درصد هم سود روزانه بود یعنی کلاهبرداری هست )
    ۳- مجموع سود سالانه بیش از ۲۰ درصد ( هیچ شرکت و موسسه مالی و سرمایه گذاری حتی قدرتمند ترین شون ، نمیتونه سالانه بیش از ۲۰ درصد سود بده ، حالا فکر کن این سایت ها ، روزانه ۵ الی ۳۰ درصد سود میدن ، ایلان ماسک هم اگه بهتون گفت با این شرایط سرمایه گذری کنید و بهتون روزانه اینقدر سود میدم این کارو نکنید چون نمیتونه ) .
    ۴- پورسانت از سرمایه زیرمجموعه هاتون
    ۵- هر سایتی که ادعا کردن تو ابران شعبه و دفتر و نمایندگی دارند
    و …
    در آینده مطلب کاملی در این زمینه در سایت منتشر میکنیم

 20. میثم
  میثم ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

  من متن رو کامل خوندم تمام صحبت ها منتطقی هستش…اما آخه خود من الان تو این سایت هستم دوستام هستند هم وی آیپی های بالا هم هستند و دارن واریز میکنند واسشون خیلی راحت نزدیک به ۲ماهه و حتی جایزه های زیادی هم میدند بابت این کار و هیچ اتفاق و مسئله ای رخ نداده تا همین الان

  1. مجید مقدم
   مجید مقدم ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   درود. این سایت بصورت پله ای هست پلن هاش یعنی شما اول کاری ، پلن vip1 رو خریدی و بعد که دیدی داره واریز می‌کنه و سود میده ، با خودت میگی ی مدت فعالیت کنم و بعدش ارتقاء بدم به سطح بالاتر که سود بیشتری داشته باشم و بعد هرچی در آوردی + مبلغی رو می‌ذارید و به لول بالاتر ارتقاء میدید . بعد افراد زیادی رو هم دعوت میکنید و به اونها نشون میدید که چقدر دریافتی داشتید و اونها هم سریع به شما اعتماد می‌کنند و همون اول به لول بالاتر ارتقاء میدن و بعد یهویی صبح بیدار می‌شوید و می‌بینید جا تره و بچه فرار کرده .
   توصیه میکنم به هیچ عنوان در چنین سایت هایی فعالیت نکنید .
   یکی از سایت های مشابه که از اسم سایت اتو otto سوءاستفاده میکرد ، همین چند روز پیش جمع شد .
   هوشیار و آگاه باشید .

  2. محمد
   محمد ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   همین امروز جمع کرد رفت این سایت هم😂

  3. علی
   علی ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   خخخخخ،حالا برو پولتا بردار

  4. مستعار
   مستعار ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

   سلام وقت بخیر
   لطفا اطلاع بدین به مسولان سایت شیرد برای ما را هم واریز کنند. کلاهبرداری کار بدی است اگر نیستند واریز کنند.
   آدرس شیرد در ایران کجاست؟
   نام مسولان را هم اینجا بنویسید.

   1. مجید مقدم
    مجید مقدم ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ پاسخ

    چرا این‌قدر ساده این واقعا ؟ فکر میکنید این سایت واقعاً تو ایران اینها دفتر و ادرس دارند ؟

  5. رویا
   رویا ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

   لطفادر مورد شرکت geek هم اطلاع رسانی کنید. این شرکت هم کلاهبردار هست؟

   1. مجید مقدم
    مجید مقدم ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ پاسخ

    درود. لطفا ادرس سایت رو ارسال کنید تا بررسی بشه .

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *