آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای

لطفا قبل از پرداخت هزینه ، با فروشنده تماس گرفته و از موجود بودن کالا و همچنین بروز بودن قیمت آن اطمینان حاصل نمایید.

توجه داشته باشید مبلغ پرداختی تا زمانیکه کالا به دست تان برسد ، نزد سایت محفوظ است و پس از تایید شما مبلغ به حساب فروشنده واریز خواهد شد.

برای پرداخت هزینه ابتدا کیف پول تان را برابر یا بیشتر از قیمت کالا ، شارژ نموده و سپس نسبت به خرید کالا اقدام نمایید. درصورتیکه موجودی کیف پول ، شما کمتر از قیمت کالا باشد ، سفارش ثبت نخواهد شد.

توجه داشته باشید :

درصورتیکه تا یک هفته پس از دریافت پیامک اعلام سفارش به فروشنده ، سفارش تان به دست تان نرسید ، از طریق چت آنلاین با ما در میان بگذارید تا پیگیری های لازم انجام شود.

همچنین درصورت مغایرت محصول با مشخصات ثبت شده در سایت ، شکستگی ، ضربه خوردگی ، خط و خش ، فروش کالای غیر اصل و کپی به جای کالای اصلی ( درصورت عدم اعلام کپی و غیر اصل بودن در آگهی ) و … ابتدا از طریق شماره های پشتیبانی سایت و یا چت آنلاین با ما در میان بگذارید سپس نسبت به ارجاع کالا اقدام نمایید. بدیهی است ، درصورت صحت ادعای خریدار در موارد ذکر شده ، هزینه بازگشت کالا به عهده فروشنده بوده.

فروشنده موظف است ، در هنگام بسته بندی و ارسال محصول ، فیلم از پروسه ارسال هر محصول تهیه نموده و در اختیار تیم پشتیبانی آگهیفای قرار دهد . درصورت عدم ارسال فیلم از پروسه ارسال ، مسئولیتی در قبال سفارشات شما نمی پذیریم و هرگونه ادعایی نسبت به موارد ذکر شده از سمت خریدار ، پذیرفته میشود .