آگهـــــــیفای
آگهـــــــیفای

ما در آگهیفای همواره در تلاشیم تا از بروز هرگونه تخلف ، سواستفاده و کلاهبرداری در معاملات و خرید و فروش کلا و خدمات کاربران ایرانی ، جلوگیری نماییم و آگهیفای را به محیطی امن ، مطمئن و قابل اعتماد برای خرید و فروش ، تبدیل کنیم. از همین رو قوانین و شرایطی برای استفاده کنندگان از سایت و اپلیکیشن آگهیفای در نظر گرفتیم که کاربران موظف به مطالعه و رعایت آن می باشند و فعالیت در سایت و اپلیکیشن (عضویت ، درج آگهی و  مشاهده آگهی ها و …) به منزله قبول قوانین و شرایط مندرج در این صفحه می باشد.

توجه : وبسایت آگهیفای ، در بروزرسانی و ویرایش قوانین و شرایط مذکور مختار است و هر زمان ممکن است قوانین و شرایط سایت دستخوش تغییرات شود و کاربران می بایست به قوانین و شرایط فعالیت در سایت پایبند باشند.

قوانین درج آگهی در سایت آگهیفای

در سایت و اپلیکیشن آگهیفای ، همانند سایر سایت ها و اپلیکیشن های مشابه ، قوانینی برای درج آگهی در نظر گرفته شده است که آگهی دهنده می بایست این قوانین را رعایت نمایید و عدم رعایت این قوانین در زمان ثبت آگهی ، باعث عدم تایید و حذف آگهی وی خواهد شد. پس توصیه می کنیم حتما قبل از ثبت آگهی به بندهای زیر توجه نمایید :

 1. درج اطلاعات تماس ، آدرس سایت ، ایمیل و شبکه های اجتماعی در عنوان ، توضیحات و تصاویر آگهی ممنوع است و درصورتیکه هریک از قسمت های ذکر شده حاوی لینک و اطلاعات تماس باشد ، آگهی شما تایید نخواهدشد و در صورتیکه تنها تصاویر آگهی حاوی اطلاعات تماس و آدرس سایت و شبکه های اجتماعی باشد ، آگهی بدون تصویر منتشر خواهد شد و تصاویر از آگهی حذف می شود و میبایست مجددا تصاویر را آپلود نمایید.
 2. استفاده از تصاویر غیرواقعی در آگهی های خرید و فروش کالا و محصولات / املاک / خودرو و سایر دسته بندی های مشابه باعث عدم تایید آگهی تان خواهد شد
 3. درج اطلاعات غیر واقعی و اغراق آمیز باعث می شود تا آگهی شما توسط  ناظر رد شود . در هنگام ثبت آگهی به این نکته توجه داشته باشید که درصورتیکه آگهی شما حاوی عبارات و جملات اغراق آمیز باشد ، آگهی به حالت ویرایش در خواهد آمد و تا زمان ویرایش و حذف عبارات و جملاتی که توسط ناظر اعلام می شود ، آگهی منتشر نخواهد شد.
 4. استفاده ابزاری از بانوان و کودکان در تصاویر آگهی باعث عدم تایید آگهی تان خواهد شد و تنها در آگهی های فروش کالا  ، خدمات و محصولات مرتبط با بانوان و کودکان می توانید با حفظ موازین شرعی و عرفی ، از تصاویر بانوان استفاده نمایید.
 5. درج آگهی توسط افراد کمتر از 18 سال – توجه  داشته باشید ، تنها درصورتیکه بیش از 18 سال سن دارید ، در سایت اقدام به ثبت آگهی نمایید. درصورتیکه سن تان کمتراز 18 سال است لطفا در سایت آگهیفای آگهی ثبت نکنید.
 6. استفاده از سیمکارت دیگران – درصورتیکه قصد ثبت آگهی دارید و مجوز درج آگهی رایگان سیم کارت تان به اتمام رسیده است ، از درج آگهی با سیمکارت دیگران پرهیز نمایید و با خرید مجوز درج آگهی ، با سیمکارت خودتان آگهی ثبت نمایید. درصورت مشاهده تخلف ، تمامی آگهی ها اعم از رایگان و ویژه هردو سیمکارت حذف شده و همچنین دیگر امکان درج آگهی در سایت را نخواهید داشت.
 7. کالا و محصولات ممنوعه – درصورتیکه کالا – محصول و خدمات آگهی شده جزو موارد ممنوعه باشد ، آگهی شما مورد تایید قرار داده نخواهد شد. فهرست موارد ممنوعه در انتهای صفحه موجود است.
 8. آگهی تکراری و مشابه – یکی دیگر از مواردی که باعث عدم تایید آگهی شما می شود ، ارسال آگهی های تکراری می باشد و این بدین معناست که شما نمی توانید ، آگهی های مشابه و تکراری درج کنید. برای مثال شما نمی توانید چند آگهی برای یک محصول درج نمایید و یا بصورت همزمان ، تعدادی آگهی فروش محصولات یک دسته درج نمایید مثلا همزمان آگهی 10 نوع گوشی را نمی توانید درج نمایید. علت این محدودیت نیز بیشتر و بهتر دیده شدن آگهی ها می باشد. چرا که با این کار ، هم حق سایر کاربران ضایع خواهد شد و  هم سایر آگهی های تان به صفحات بعدی منتقل می شود. برای همین توصیه می کنیم آگهی های تان را بصورت یکجا در سایت منتشر نکنید و زمان بندی کنید و هر روز یک الی 3 آگهی ثبت کنید.
 9. درج آگهی با چند حساب کاربری – ناظران سایت آگهیفای در صورتیکه متوجه استفاده شما از چند حساب کاربری یا به اصطلاح مولتی اکانت شوند ، کلیه آگهی های شما را خذف خواهند نمود و مسئولیت آن به عهده خودتان می باشد.  متاسفانه برخی کاربران پس از اتمام مجوز رایگان شان ، با شماره های مختلف قصد ثبت آگهی دارند که این کار خلاف قوانین سایت بوده و به هیج عنوان قابل توجیه نیست. ما سعی نموده ایم تا بهترین امکانات را با کمترین قیمت در اختیار کاربران قرار دهیم و برای همین ، 20 آگهی رایگان به هر کاربر اختصاص داده شده است که پس از اتمام مجوز ، می بایست بسته به نیاز تان مجوز درج آگهی تان را تمدید نمایید.
 10. قیمت غیرواقعی – گاهی دیده می شود آگهی دهنده قیمتی بسیار پایین تر از قیمت واقعی یک محصول را برای محصول خود درج می نماید که در صورت مشاهده چنین مواردی ، آگهی رد خواهد شد. چرا که اولا امکان سواستفاده و کلاهبرداری در چنین آگهی هایی بالاست و ثانیا ما به دنبال ایجاد فضای رقابتی سالم هستیم و این کار باعث صدمه دیدن سایر کسب و کارها می شود.
 11. آگهی استخدام با حقوق پایین – ما در آگهیفای به هیچ عنوان آگهی هایی که در صدد جذب همکار با حقوق پایین هستند را تایید نخواهیم کرد چرا که ما معتقدیم باتوجه به اوضاع اقتصادی کنونی ، باید هوای کارگران زحمت کش را داشته باشیم و  چنین آگهی هایی به هیچ عنوان جایی در سایت آگهیفای ندارند.
 12. درج آگهی در دسته نامرتبط – درصورتیکه دسته بندی مناسبی برای آگهی تان انتخاب نکرده باشید ، آگهی به دسته مرتبط منتقل خواهد شد و تمامی فیلدهای جانبی دسته فعلی حذف و می بایست فیلدهای مختص دسته جدید را تکمیل نمایید.

درج چه آگهی هایی در سایت آگهیفای ممنوع است ؟

سایت آگهیفای یک سایت ایرانی و  پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و این بدان معناست که خرید و فروش و ارائه هر نوع محصول – کالا و خدمات غیرمجاز ، در آگهیفای ممنوع است و در ادامه فهرستی از کالا – محصولات و خدمات ممنوعه را مشاهده می نمایید.

 1. آگهی فروش اعضای بدن (کلیه و …)
 2. سیگار و دخانیات
 3. سلاح گرم و سرد ( به استثنای سلاح های مجوزدار و شکاری)
 4. فروش محصولاتی که موجب قوانین کپی رایت و حقوق ناشر می شود.
 5. فروش کالاهای بدون امکان اثبات مالکیت (گوشی بدون کارتون – سیمکارت ملک بدون سند ، خودرو بدون سند و …)
 6. فروش و نصب ماهواره
 7. پیش فروش واحد مسکونی – تجاری
 8. خرید و فروش حواله خودرو
 9. خرید و فروش سهام عدالت
 10. بازاریابی شبکه (آگهی های مربوط به شرکتهای بازاریابی شبکه ای از جمله بیز ، پنبه ریز ، بادران ، آینوتی و …)
 11. فال- دعانویسی – سرکتاب و سایر خرافات
 12. خرید و فروش حیوانات وحشی و غیرمجاز

سیاست حفظ حریم خصوصی آگهیفای

حریم خصوصی کاربران نزد ما بسیار حائز اهمیت بوده و خودمان را موظف به حفاظت از اطلاعات و خریم شخصی کاربران می دانیم و همواره متعهد میشویم که از هیچ تلاشی برای این مهم فروگذار نخواهیم کرد و اطلاعات شخصی و خصوصی شما نزد ما محفوظ بوده و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص ، سازمانها و شرکتهای ثالتث قرار نخواهد گرفت .

تبصره : درصورت بروز تخلف و کلاهبرداری و سواستفاده های احتمالی ، اطلاعات کاربران خاطی با حکم قضایی ، در اختیار نهادهای ذیربط قرار داده خواهد شد.

چه اطلاعاتی از کاربران در سرورهای آگهیفای ذخیره و نگهداری میشود؟

ما همانند سایر سایتها و اپلیکیشن های آنلاین نیاز به جمع آوری برخی اطلاعات و داده های کاربران داریم که این داده ها با اطلاع و اجازه خود کاربران جمع آوری و پردازش میشوند که عبارتند از :

 • شماره همراه (هر کاربر برای عضویت در آگهیفای و ثبت آگهی می بایست شماره همراه خود را ثبت نماید و عضویت در سایت به منزله پذیرش این بند می باشد)
 • اطلاعات نرم افزاری و سخت افزاری دستگاه کاربر ( آی پی ، موقعیت مکانی ، نوع دستگاه ، ارائه دهنده اینترنت و سایر اطلاعات مشابه که این اطلاعات توسط ابزارهای تحلیل داده از جمله گوگل آنالیتکس جمع آوری و ذخیره میشود و ما از این داده ها برای رهگیری کمپین های تبلیغاتی و لینک های utm ، بررسی لندینگ پیج ها و بهینه سازی رابط و تجربه کاربری استفاده می کنیم و این اطلاعات کاربرد دیگری برای ما نداشته و در اختیار اشخاص ثالث قرار داده نخواهد شد)
 • اطلاعات پروفایل کاربری که توسط خود کاربر و با هدف معرفی کسب و کار و خدمات وی ثبت میشود
 • اطلاعات هویتی از جمله کد ملی ، تاریخ تولد ، ، شماره کارت ، پروانه کسب و مجوز های  تجاری ، کد پستی و … تنها به منظور احراز هویت دریافت میشود و  این اطلاعات فقط در صورت لزوم دریافت میشود . برخی آگهی دهندگان که دارای آگهی های با موضوعات خاص و حساس هستند و همچنین کاربران سیستم کسب درآمد ، در زمان برداشت وجه می بایست به منظور جلوگیری از فیشینگ و سواستفاده های مالی از کارت و اطلاعات سایرین ، احراز هویت کنند.
 • اطلاعات کسب و کار از جمله نام کسب و کار ، شماره های تماس ، آدرس و موقعیت جغرافیایی ، شبکه های اجتماعی و سایت و … نیز توسط کاربر درصورت تمایل وی به دیده شدن توسط کاربران دیگر ، در سایت ثبت میشود و این اطلاعات بصورت عمومی در سایت قرار داده میشود و درصورت تکمیل اطلاعات پروفایل ، اطلاعات مذکور ، برای سایر کاربران قابل رویت بوده و ما هیچگونه مسئولیتی در قبال سواستفاده ، ذخیره اطلاعات پروفایل شما توسط سایر کاربران ، استفاده تبلیغاتی از شماره های تماس ، ایمیل ، شبکه های اجتماعی و …. تان نخواهیم داشت.
 • کاربران سیستم کسب درآمد می بایست پس از عضویت در سایت ، به منظور جلوگیری از لو رفتن شماره همراه شان توسط سایر کاربران ، پروفایل خود را تکمیل نموده و نام و نام خانوادگی شان را وارد کنند تا از دیده شدن شماره همراه شان توسط کاربران دیگر ، جلوگیری به عمل آید. برای تشویق کاربران کسب درآمد به تکمیل پروفایل ، پاداشی نیز برای این کار در نظر گرفته شده است.  درصورت عدم تکمیل پروفایل ، ما هیچگونه مسئولیتی در قبال لو رفتن شماره همراه تان نخواهیم داشت.